تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29941
تاریخ انتشار: پ, 1397/04/07 - 11:19
به منظور غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در فصل تابستان، طرح جوانه های صالحین در شهرستان پارس آبادمغان افتتاح شد.

به گزارش آران مغان، طرح جوانه‌های صالحین امروز با حضور امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جمعی از مسئولان ادارات، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و مجریان این طرح، در مهدیه دارالقرآن شهر پارس آباد افتتاح شد.

در این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پارس آباد در سخنان کوتاهی به بیان ویژگی های جوانه های صالحین پرداخت و از شرکت کنندگان در این طرح خواست از فرصت ایام تابستان برای رشد و تعالی معنوی خود بهره ببرند.

سرهنگ حسن نوری با بیان اینکه طرح جوانه های صالحین با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان از 5 تیر ماه تا 17 شهریور ماه در پایگاه‌های مجری طرح برگزار می‌شود، گفت: امسال این طرح با شعار "نشاط و تعالی معنوی در پرتو مسئولیت پذیری در مساجد" در 13 پایگاه بسیج خواهر و برادر اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه طرح شجره طیبه صالحین طی پنج سالی است که در شهرستان پارس آباد در حال انجام است، گفت: این طرح امسال با عنوان جوانه های صالحین در 9 محور برنامه های قرآنی، معرفتی، آموزشی، ورزشی، اردویی، امداد و نجات، مهارتی، بصیرت سیاسی و برنامه های ویژه و ابتکارات برگزار می شود.

در ادامه این مراسم امام جمعه پارس آباد نیز با اشاره به هجمه‌های مختلف دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، اجرای طرح جوانه‌های صالحین را اقدامی اثربخش در راستای مقابله با این هجمه‌ها دانست.

حجت الاسلام سید سعید رشادی یکی از مؤلفه ها و مأموریت‌های بسیج را بصیرت افزایی در بین قشر جوان و نوجوان خواند و افزود: دشمن با وارونه جلوه دادن پیشرفت‌های ایران در زمینه های مختلف از جمله انرژی هسته ای و موشک به دنبال تضعیف نظام است که باید جوانان و نوجوانان نسبتت به این امر هوشیار باشند.

وی با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند به جوانان ما القاء کند که نظام کارایی ندارد، تصریح کرد: این وظیفه یک بسیجی است که در حفظ و پاسداری از این انقلاب و نظام وظیفه روشنگری را انجام دهد و در واقع شجره طیبه صالحین بهترین فرصت برای پیشبرد این اهداف در مقابله با دشمنان است.

 

/////

انتهای پیام/

ارسال نظر