تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29943
تاریخ انتشار: ج, 1397/04/08 - 16:03
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از دستگیری و بازداشت دو متهم جدید در پرونده فساد مالی شورای شهر و شهرداری سابق پارس‌آباد مغان خبر داد.

به گزارش آران مغان، ناصر عتباتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده فساد در شهرداری و شورای شهر سابق پارس‌آباد مغان اظهار کرد: این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد و در حال جمع‌آوری دلایل و مدارک هستیم.

دادستان اردبیل از دستگیری دو متهم جدید در این پرونده خبر داد و گفت: با دستگیری افراد جدید، تعداد متهمان پرونده مزبور به 9 نفر رسیده است که تعدادی از آنها با وثیقه آزاد شده‌اند و برخی نیز در بازداشت موقت به سر می‌برند.

اردیبهشت ماه امسال بود بود که ماجرای فساد و تبانی در شورای شهر و شهرداری پارس‌آباد مغان رسانه‌ای شد؛ فسادی که حکایت از زمین‌خواری، دریافت رشوه و تبانی مالی برخی اعضای شورای شهر و مدیران و کارمندان شهرداری این شهر داشت.

بر اساس آنچه در خبرها آمده بود، متهمان این پرونده با سندسازی اقدام به زمین‌خواری می‌کردند. در همان ابتدای تشکیل پرونده مزبور هفت متهم شامل اعضای شورای شهر سابق پارس‌آباد، پرسنل شهرداری و دو نفر از سایر ادارات شهرستان دستگیر شدند.

پارس آباد مغان در شمال استان اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر