تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29960
تاریخ انتشار: د, 1397/04/11 - 13:42
دختر ۱۲ ساله ساکن شهر پارس‌آباد استان اردبیل جایزه اول بخش بین‌الملل هجدهمین مسابقه‌ی بین‌المللی «جی کیو ای» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کرد.

به گزارش آران مغان، "نسرین محبوب" عضو ۱۲ ساله کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان ۲ پارس آباد جایزه اول بخش بین‌الملل هجدهمین مسابقه‌ی بین‌المللی «جی کیو ای» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کرد.

منیژه اسوار مسئول کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان ۲ پارس آباد در این خصوص به خبرنگار آران مغان گفت: نقاشي این دختر پارس آبادي از بین ۱۷ هزار و ۷۶۳ اثر رسیده از 96 کشور جهان مقام اول را کسب کرده است.

وی با بیان اینکه این رویداد بین‌المللی با موضوع «محیط زیست» به میزبانی کشور ژاپن برگزار شد، افزود: در سال 2014 نیز که این کشور میزبان 23 هزار و 868 اثر از 83 کشور جهان بود، نسرین محبوب این عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان پارس آباد موفق به کسب مدال طلای مسابقه نقاشی هیکاری ژاپن شده بود.

گفتنی است، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشورمان با ارسال ۲۶۵ اثر در هجدهمین مسابقه‌ی بین‌المللی «جی کیوای» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۷ شرکت کرده بود که علاوه بر نسرین محبوب از پارس آباد، مائده اصانلو ۱۱ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری خرم دره کانون زنجان، فاطمه جوانمردی از مرکز فرهنگی‌هنری قهدریجان و حسنی حسینی از مرکز فرهنگی هنری کوشک هر دو ۱۰ ساله از کانون استان اصفهان موفق به دریافت دیپلم افتخار بخش بین‌الملل این مسابقه شدند.

///

انتهای پیام/

ارسال نظر