تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29981
تاریخ انتشار: ش, 1397/04/16 - 13:31
سازمان خصوصي سازي کشور برای چندمین بار در طی ماههای اخیر با انتشار آگهي؛ عرضه عمومي سهام شركت کشت و صنت دامپروری مغان را آغاز كرد.

به گزارش آران مغان، شركت كشت و صنعت دامپروري مغان يكي از بزرگ‌ترين بنگاه اقتصادي كشور است که در راستاي اجراي سياست هاي كلي اصل ٤٤ توسط دولت به بخش خصوصي واگذار مي شود.

سهام کشت و صنعت مغان در حالي از 9 مرداد 96 تا کنون روی میز مزايده سازمان خصوصی سازی رفته است كه تا کنون برای این بنگاه عظیم اقتصادی خریداری پیدا نشده است.

در این راستا سازمان خصوصی سازی، برای پنجمین بار با درج آگهی از 12 تیر 97 لغایت 2 مرداد 97 اقدام به عرضه سهام شرکت کشت و صنعت مغان کرده است که در ادامه مشاهده می کنید؟:

موارد قابل توجه متقاضیان:

1 - در صورت عدم تعیین تکلیف نحوه وصول مطالبات شرکت های مادر تخصصی از شرکت مشمول واگذاری بصورت کنترلی قبل از واگذاری، پرداخت کلیه مطالبات شرکت مادر تخصصی از سوي شرکت واگذار شده، با شرایط، نرخ سود و نحوه پرداخـت مشـابه اقساط خریدار به سازمان خصوصی سازی، به شرکت مادر تخصصی صورت می گیرد.

2 - کشت و صنعت دامپروری مغان: الف) سهام و ارزش شرکت ملی کشت و صنعت دامپروري پارس از ارزش پایه سهام شرکت کشت و صنعت مغان کسر شده است و به خریدار شرکت کشت و صنعت دامپروری مغان واگذار نمی گردد.

ب) حدود 1،595،7 هکتار از اراضی شرکت شامل 608 هکتار از اراضی شرکت شامل اراضی مزرعه (2)، 975 هکتار اراضی زراعی و جنگلی مزرعه (3) و  12/7 هکتار عرصه و عیان شامل (حدود 9،450 مترمربع) ساختمان های آموزش (زیتون)، اداره مرکزی قدیم، بخش سه زراعت، جنگل کاری و خوابگاه آموزشی مدیران، از دارایی های شرکت کسر گردیده و قابل واگذاری نمی باشد.

ج) خریدار از دو سال تنفس در پرداخت اولین قسط (بدون احتساب سود فروش اقساطی) بهره مند خواهد شد.

////

///

////

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با سلام لطفا مشکل عشایر روستای حلاج آباد و کشت و صنعت مغان را حل کنید و بعدآ بفروش برسانید با تشکر

اونی که کسر شده مال کدام آقازاده است. بدبین نیستم همه مسئولین پاکند از اون بالا بالاها تا این بغل دستی . کاش خدا مسئولین مابا چیز دیگر راست آزمایی می کردند آخه این مسئولین گناه دارند مردم خیلی اذیتشان می کنند.
ارسال نظر