///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29995
تاریخ انتشار: پ, 1397/04/21 - 19:34
با دستور دادستان شهرستان پارس آباد 7 مرکز توزیع برگه های پیش بینی فوتبال كه بصورت غيرقانوني در پارس آباد مشغول فعاليت بودند پلمپ شد.

به گزارش آران مغان، این اقدام به دنبال هشدارهاي قبلی، با دستور دادستان پارس آباد و با هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اماکن عمومی اين شهرستان انجام شد.

ابوالفضل طلایی مسئول پلمپ نمایندگی ها و مراکز توزیع برگه های پیش بینی فوتبال در این زمینه اظهار داشت: روز سه شنبه ۷ مرکز عرضه و توزیع برگه های پیش بینی غیر قانونی فوتبال که بصورت غیرقانونی به فعالیت می پرداختند، پلمپ شد.

وي با بيان اينكه اين اقدام با دستور دادستان و همکاری اداره ارشاد و اماکن عمومی شهرستان پارس آباد صورت گرفت، گفت: طی روزهای آینده همه مراکزي كه در زمينه نمايندگي توزيع برگه هاي پيش بيني فوتبال در سطح شهر فعاليت دارند پلمپ خواهد شد.

طلایی با بیان اینکه بارها به توزیع کنندگان و مراکز عرضه این برگه ها هشدار لازم داده شده بود، تصريح كرد: با اينكه از سوی وزارت ارشاد هیچ گونه مجوز و یا پروانه فعالیت به این پديده شوم صادر نشده است، اما عده ای با سوء استفاده از مجوزهای دیگری که برای فعالیت های مشابه و قانونی اخذ کرده بودند، در توجیه غیر قانونی بودن فعالیت خود به جوانان و قربانیان این پیش بینی ها نشان میدهند.

پدیده شرط بندی فوتبال در قالب برگه های پیش بینی فوتبال بدلیل جذابیت و هیجان آن، سبب مالباختن و قربانی شدن بسیاری از خانواده ها در کشور شده است که از مدتها پیش به دلیل شکایت خانواده ها و قربانیان این پدیده در دستور کار مقامات قضایی و امنیتی قرار گرفت و پس از طرح در شورای تامین شهرستان پارس آباد نسبت به پلمپ آنها دستورات لازم صادر شد.

انتهای پیام/ ارس رسا

ارسال نظر