تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30319
تاریخ انتشار: د, 1397/07/09 - 17:22
در راستای برخورد با اخلالگران و مقابله با محتکران کالاهای اساسی مردم، يك انبار بزرگ اگزوز خودرو در شهر پارس آبادمغان كشف شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، در راستای برخورد با اخلالگران و مفسدان اقتصادی و مقابله با محتکران کالاهای اساسی مردم و با رصد اطلاعاتی، امروز (دوشنبه) يك انبار اگزوز خودرو كه در يكي از محلات شهر پارس آبادمغان احتكار شده بود، كشف شد.

براساس اين گزارش، در پی اطلاع از وجود انبار دپوی کالای يدکی خودرو در پارس آباد، ماموران قاچاق كالا و ارز نيروي انتظامي اين شهرستان، پس از صحت از گزارش با هماهنگی مقام قضایی با حضور بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن و تجارت پارس آباد در بازرسی از این انبار 2500 قطعه انواع اگزوز خودرو کشف شد.

با تورمی که در ماههای اخیر بر بازار حاکم شده، کارشناسان ارزش کالای کشف شده در اين انبار را بالغ بر 500 ميليون تومان برآورد می کنند.

به همین منظور و با هدف تنظیم بازار و برخورد با فرد محتکر كننده، انبار مذکور پلمب و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

اين انبار با رصد اطلاعاتي بسيج و با همكاري ماموران قاچاق كالا و ارز نيروي انتظامي، اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان پارس آباد كشف و ضبط شد.

گفتني است، روز گذشته نيز بيش از 60 هزار ليتر انواع روغن خودروی احتکار شده از يك انباري در شهر پارس آباد كشف شده بود.
 
///
///
///
///
///

انتهای پیام/
دیدگاه‌ها

منباب وظیفه باید از دادستان محترم و نیروهای زحمتکش و دست اندرکاران کشف این انبار ها تشکر کرد اما ای کاش اسامی و آدرس این احتکار کنندگان را نیز اعلام می کردید تا مردم نفرت خویش را به آنها اعلام می کردند . این ها باید مجازات سنگینی را تحمل کنند . اگر قانون اجازه دهد در ملع عام شلاق و در خیابان ها گردانده شوند این انسان نما ها ستون پنجم دشمن ملت ایران هستند

ای کاش انبار پراید نیز کشف می شد
ارسال نظر