تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30343
تاریخ انتشار: ي, 1397/07/15 - 22:34
با حضور فرمانده مرزباني استان اردبيل، 6 طرح عمران مرزی در برجک ها و پاسگاه های مرزی شهرستان پارس آباد همزمان با هفته ناجا افتتاح شد.

به گزارش آران مغان، بر اين اساس، طرح گاز رسانی به دو پاسگاه مرزی و برجک مرزبانی با اعتبار 500 ميليون تومان، آبرسانی به 4 برجک و پاسگاه مرزی با اعتبار 150 ميليون تومان و همچنين برق رسانی به تعدادی از برجک های مرزبانی و میدان تیر و سالن سیمیلاتور (شبيه ساز تيراندازي) هنگ مرزي شهرستان پارس آباد جمعاً با اعتبار بیش از 2 میلیارد تومان افتتاح و بهره برداري رسيد.

سردار حسيني فرمانده مرزباني استان اردبيل در آيين افتتاح اين طرح ها گفت: مرزهای شمالی کشور به برکت خون شهیدان و زحمات نیروهای مرزبانی و مشارکت مردم مرزنشين در همکاری با مرزبانان، از امن ترین مرزهای کشور به حساب می آیند که این افتخاری است برای استان اردبیل که با اقتدار بستر امنی را برای تعاملات بین المللی و فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی فرآهم آورده است.

گفتني است، افتتاح اين طرح ها روز يكشنبه و همزمان با هفته ناجا با حضور فرمانده مرزبانی استان اردبیل، امام جمعه، فرماندار، دادستان، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان پارس آباد انجام شد.

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

ارسال نظر