تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30350
تاریخ انتشار: س, 1397/07/17 - 15:41
معاون فرماندار پارس آباد گفت: با تلاشی که در 6 ماهه امسال انجام شده است، پست پارس آباد موفق به کسب رتبه نخست در درآمد و ترافیک مرسولات پستي در بين شهرستانهای استان شد.

به گزارش آران مغان، عدالت حاجی پور امروز در نشست با رئیس و کارکنان اداره پست پارس آباد که به مناسبت 17 مهر روز جهانی پست برگزار شد، اظهار كرد: در شش ماهه اول سال 97 بیش از 68 هزار خدمات پستی در اداره پست شهرستان پارس آباد انجام شده است.

وي با اشاره به شاخص ترافیک و درآمد امانات و بسته‌های پستی پارس آبادمغان گفت: اداره پست اين شهرستان از اين لحاظ رتبه اول شهرستانهای استان را کسب کرده است كه نشان از فعالیت کارکنان این مجموعه و گستره خدمات آن دارد.

معاون فرماندار پارس آباد با اشاره به بُعد مسافت، رشد جمعیتی و مهاجرپذیری شهرستان، بر تعامل و مراودات تجاری و آموزشی و اقتصادی شهروندان با کشورهای خارجی تاكيد كرد و خواستار افزایش تعداد نیروی انسانی و همچنین استقرار نمایندگی گمرک تحویل مراسلات خارجی در شهرستان پارس آباد شد.

حاجي پور خاطرنشان كرد: امانتداری از مولفه های مهم وظایف ذاتی پست می باشد که شرکت پست با جلب اعتماد مردم توانسته همزمان با تحولات تکنولوژی و بروز رسانی خدمات با نیازهای مشتری رضایت نسبی آنان را کسب و امروزه شاهد توسعه چشمگیری گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر