تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30354
تاریخ انتشار: چ, 1397/07/18 - 14:02
فرمانده سپاه ناحيه پارس آبادمغان از اعزام 350 نفر از دانش آموزان دختر این شهرستان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور خبر داد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ حسن نوري امروز در آیین بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و آشنایی بیشتر نسل جوان با رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس، کاروان 350 نفره دانش آموزان دختر پارس آباد عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور می‌شود.

وی با اشاره به لزوم حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان گفت: هدف از اعزام این کاروان‌ها در قالب کاروان راهیان نور، تبیین ایثارگری‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس و نیز ترویج فرهنگ مقاومت و روحیه ایثار در بین دانش آموزان به عنوان نسل آینده ساز جامعه است.

فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد، اردوی راهیان نور را مهم ترین عامل آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت عنوان كرد و افزود: دانش آموزان اعزامي در مدت دو روز از یادمان های شهید باکری، شهید بروجردی و یادمان شهدای گمنام تمرچین در مهاباد و پيرانشهر (استان آذربایجان غربی) بازدید می کنند.

گفتني است، مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر پارس آبادمغان با حضور جمعي از مسئولان از محل يادمان شهداي گمنام اين شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

براي ديدن تصاوير در ابعاد بزرگ روي عكس ها كليك كنيد

ارسال نظر