تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30375
تاریخ انتشار: چ, 1397/07/25 - 10:43
فرماندار پارس‌آباد گفت: تنها پروژه‌ای که در سفر رئیس جمهور بر آن تاکید داریم احداث بزرگراه پارس‌آباد – اردبیل است که 500 میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد. 

به گزارش آران مغان، علی علایی در جلسه بررسی وضعیت تصادفات در جاده‌های استان اردبیل که در محل دادگستری استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: 70 درصد تصادفات اردبیل در شمال این استان رخ می‌دهد که به دلیل عرض کم جاده اکثر این تصادفات رخ به رخ است که در این تصادفات مرگ و میرها و تلفات سنگین بسیار زیاد به نظر می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: به رغم اجرای برخی برنامه‌های آموزشی و تلاش راهداری در ارتقای ایمنی جاده و خط کشی آنها هنوز آمار تصادفات در جاده‌های پارس‌آباد بالاست و ما بخش عمده‌ای از اعتبارات شهرستان را به چهار بانده کردن مسیر پار‌س‌آباد تا سه راهی سربند اختصاص دادیم.

فرماندار پارس‌آباد با قدردانی از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در خط کشی مسیرها، نصب تابلوها و شانه‌سازی در جاده‌های اصلی بیان کرد: امیدواریم با سروسامان دادن به وضعیت بلاتکلیف پیمانکاران در این مسیر راه و شهرسازی اردبیل هر چه سریعتر جاده نیمه تمام این مسیر را به سرانجام برساند.

علایی گفت: ما نباید اجازه دهیم که جان مردم به خاطر برخی قصور و کوتاهی ما به مخاطره بیفتد و یا در انجام اقدامات زیربنایی برخی کوتاهی‌ها و قصور زمینه نارضایتی‌ها را به وجود آورد.

وی تصریح کرد: 20 کیلومتر از مسیر پارس‌آباد تا پلیس راه سربند به دلیل اختلاف پیمانکاران به حالت نیمه کاره به حال خود رها شده است که این وضعیت خود معضلی جدی برای ترددکنندگان در این مسیر ایجاد کرده است.

فرماندار پارس‌آباد افزود: در حالی که پیمانکار این پروژه اجرای آن را به حال خود رها کرده راه و شهرسازی در کمال تعجب به این پیمانکار پروژه جدیدی در گرمی داده است در حالی که باید به خاطر این غفلت و بی‌توجهی این پیمانکار خلع ید شود.

علایی ضرورت تعیین تکلیف پیمانکار را در اجرای این پروژه یادآور شد و تصریح کرد: در حالی که شمال استان در بحث تصادفات در یک شرایط بحرانی است ما حق نداریم اعتبارات این حوزه را در سایر شهرستان‌ها به ویژه مرکز استان هزینه کنیم بلکه باید هرچه سریعتر وضعیت نابسامان جاده‌های شمال استان به سامان برسند.

منبع: جماران

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

از لحاظ فنی خیلی بد کار می کنند که هیچ جاهایی که صکرت وضعیت بالا داده کار می کنند و بعد ول می کنند

جناب آقاي اعلايي بنده كشاورزم و ساكن جعفرآبادبه عبارتي زياد ازاين جاده استفاده نميكنم بعنوان يك ايراني وانسان خواهشمندم اين پروژه را شروع كنيد بي شك هم اجراين دنيا وآخرت را نسيبتان كرده ايد آمين يا رب العالمين
ارسال نظر