تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 3038
تاریخ انتشار: د, 1391/10/11 - 08:52
با مداخله ماموران مرزبانی هنگ مرزی پارس آباد، جوان مرزنشین که حین جستجوی گوسفندان خود، مورد حمله شش گرگ قرار گرفته بود، نجات یافت.

به گزارش سبلانه،نیمه شب گذشته فردی با اپراتور گروهان مرزی بیله سوار تماس گرفته و اعلام کرد مورد حمله چندین قلاده گرگ قرار گرفته که بلافاصله، مراتب به پاسگاه مرزی زرگر مخابره و اکیپ کنترلی که در نوار مرزی حضور داشتند بدون فوت وقت به محل اعزام می شوند.

براساس این گزارش، با توجه به تاریکی مطلق شب، ماموران مرزبانی پس از دقایقی جست و جو موفق شدند محل دقیق جوان مرزنشین به هویت ˈحسین-پناهیˈ را بیابند.

ماموران پاسگاه مرزی زرگر به محض مراجعت به محل، تعداد 6 قلاده گرگ را مشاهده می کنند که دور درختی حلقه زده و قصد پایین کشیدن جوان مرزنشین را که از ترس جانش به بالای درخت رفته بود را دارند که بلافاصله یکی از پرسنل گشتی با شلیک گلوله هوایی موجب فرار گرگ ها و در نهایت نجات جان جوان مرزنشین می شوند.

چوپان جوان پس از نجات، ضمن قدردانی از اقدام فوری ماموران مرزبانی گفت: به قصد یافتن چند راس گوسفند که از گله جدا شده بودند کمی از روستا دور شدم که از بخت بد با چندین گرگ مواجه شدم و از ناچاری به بالای درخت پناه بردم و پس از تماس با مرکز گروهان، تقاضای کمک کردم.

منبع: ایرنا
 
انتهای پیام /

 

ارسال نظر