تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30418
تاریخ انتشار: ش, 1397/08/05 - 14:13
دومین شورای پیشگیری از وقوع جرم پارس آبادمغان امروز با حضور اعضای شورای تامین این شهرستان، در محل سالن اجتماعات دادگستری تشکیل جلسه داد.

به گزارش آران مغان، امام جمعه پارس آباد در این جلسه با بیان اینکه مضرات مصرف مشروبات الکلی ضمن زایل کردن عقل جوانان، باعث بروز جرایم توسط جوانان به جهت مصرف مسکرات می شود، گفت: برخی افراد با فروش مشروبات الکلی دست ساز و غیر استاندارد زمینه مسمومیت مصرف کنندگان و حتی در برخی موارد باعث فوت مصرف کننده شده است.

حجت الاسلام سید سعید رشادی با اشاره به اینکه پیشرفت و توسعه ی جامعه در سایه ی کنترل آسیب های اجتماعی و ایجاد امنیت پایدار محقق خواهد شد، بر لزوم هماهنگی و همکاری دستگاههای مختلف در این راستا تاکید کرد و از شهرداری خواست مناطق جرم خیز را به دوربین های مدار بسته تجهیز نماید.

در ادامه این جلسه، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد نیز اظهار کرد: یکی از مهمترین وظایف حوزه قضایی پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی است.

امین رنجبر با اشاره به اهداف شورای پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان پارس آباد گفت: بایستی با بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت های موجود در اجرای هر چه بهتر اهداف و برنامه‌های پیشگیری از وقوع جرم تلاش کرد.

وی افزود: اجرای سیاست های شورای پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان و مهیا کردن بسترها برای اجرا و مشارکت نهادهای مردمی در اجرای برنامه های پیشگیری از وقوع جرم از وظایف کمیته پیشگیری از وقوع جرم است.

دادستان شهرستان پارس آباد در خصوص پیشگیری از جرم سرقت به روسای ادارات توصیه کرد: ضمن استفاده از نگهبان نسبت به تجهیز مناطق حساس به دوربین های مدار بسته حفاطتی و امنیتی اقدام نمایند که این امر به عنوان یک راه حل بازدارنده در موضوع سرقت می شود.

انتهای پیام/ جمشید کریمی

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر