تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30440
تاریخ انتشار: ج, 1397/08/11 - 17:53
امم جمعه موقت پارس آباد با تاکید بر اینکه مقابله با سد معبر از وظایف ذاتی شهرداری است، از دادستان پارس آباد خواست تا به عنوان مدعی العموم به ﻣسأﻟﻪ ساماندهی و رفع سد معبر این شهر ورود کند.

به گزارش آران مغان، حجت‌الاسلام سید اسماعيل احمدي در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد با اشاره به معضل سد معبر و اِشغال شدن پیاده روها در اين شهر گفت: مشکل سد معبر، دوبله پارك كردن خودروها و اشغال پیاده روهای خیابان ها و معابر شهر واقعیت تلخی است که باید برای پاسداری از حقوق مردم از آن جلوگیری شود.

وي با تاکید بر اینکه مقابله با سد معبر از وظایف ذاتی شهرداری است، از دادستان پارس آباد خواست تا به عنوان مدعی العموم به ﻣسأﻟﻪ ساماندهی و رفع سد معبر ورود كرده و به اين شهر نظم‌ و انضباطی دهد.

امام جمعه موقت پارس آباد همچنین به 14 آبان روز فرهنگ عمومی اشاره كرد و با بيان اينكه فرهنگ عمومی در شهر پارس آباد با برخي معضلات اجتماعي همچون فرهنگ رانندگي مواجه است، از فرماندار، شهردار، فرمانده انتظامی و راهور شهرستان پارس آباد خواست به این‌ مساله ورود و رسيدگي کنند.

احمدي به یوم‌الله 13 آبان و اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی این روز اشاره کرد و گفت: در روز ۱۳ آبان سال ۵۸، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند و حضرت امام (ره) از این عمل دانشجویان به عنوان انقلاب دوم بیان کرد.

وي با بیان اینکه آمریکا در سال‌های اخیر وارد جنگ اقتصادی شده است و در آستانه چهل سالگی جمهوری اسلامی ایران و ۱۳ آبان می‌خواهد تحريم دوم خود را اجرا كند، تصريح كرد: با عنايت خداوند متعال همان‌طور که در طول ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ايران، آمريكايي ها نتوانسته اند به اهداف مورد نظرشان برسند اين بار نیز توطئه شوم آنها نقش برآب خواهد شد.

خطيب نمازجمعه پارس آباد اقشار مختلف مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان دعوت کرد و خاطرنشان ساخت: انشالله در یوم الله ۱۳ آبان، فرهنگیان و دانش آموزان اين شهرستان با حضور پرشکوه خود این پیام را به آمریکا خواهند داد که در این جنگ اقتصادی که علیه كشورمان به راه انداخته سیلی محکمی از ملت ایران خواهد خورد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر