تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30444
تاریخ انتشار: ش, 1397/08/12 - 14:06
برگرفته از خاطرات دانش آموز شهید محمد علی برزگر؛
کتاب «14 سال تنهایی» در پارس آباد مغان رونمایی شد + عکس
کتاب «14 سال تنهایی» که روایتگر خاطرات شهید دانش آموز 13 ساله محمدعلی برزگر است با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در پارس آباد رونمایی شد.

به گزارش آران مغان، جمال ستاری نویسنده کتاب 14 سال تنهایی با بیان اینکه تالیف این کتاب 2 سال زمان برده است، اظهار کرد: برای تالیف آن بیش از 30 ساعت مصاحبه صوتی از راوی ها جمع آوری شده و تمامی محتویات کتاب مستند است.

در این مراسم، سرهنگ عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان نیز با اشاره به رازهای شهدا و خانواده های آنها با پروردگار متعال، از نویسندگان خواست با تحقیق درباره آنها، این رازها را به رشته تحریر درآورند.

شهید محمد علی برزگر تیربارچی لشگر 31 عاشورا بود که در سال 1349 در پارس آباد متولد شد و در 4 اسفند ماه سال 1362 در عملیات خیبر در  5 کیلومتری العماره بصره به شهادت رسید.
 
پیکر مطهر این شهید پس از 14 سال مفقود الاثری توسط کمیته جستجوی تفحص در العماره شناسایی و در سال 72 در زادگاهش پارس آبادمغان به خاک سپرده شد.
 
گفتنی است، آیین رونمایی کتاب «14 سال تنهایی» برگرفته از خاطرات شهید دانش آموز 13 ساله محمدعلی برزگر با حضور مدیرکل آموزش و پروش استان، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل، فرماندار، جمعی از مسئولان و مادر شهید محمدعلی برزگر در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی پارس آباد رونمایی شد.
 
////

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر