تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30452
تاریخ انتشار: د, 1397/08/14 - 23:46
نزاع‌های سیاسی بر سر انتخاب معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل بالا گرفته است و هر روز خبرهایی متفاوت و ضد و نقیض درباره معاون سیاسی شنیده می‌شود.

به گزارش آران مغان، در اردبیل چه خبر است؟ نزاع‌های سیاسی بر سر انتخاب معاون سیاسی امنیتی استانداری بالا گرفته است و هر روز خبرهایی متفاوت و ضد و نقیض درباره معاون سیاسی شنیده می‌شود.

در حالی با توجه به قانون منع بکارگیری بازنشستگان و بازنشستگی علی نواداد از پست معاونت امنیتی و سیاسی استانداری اردبیل، همچنان اسامی مختلفی به عنوان گزینه‌های تصدی معاونت سیاسی و امنیتی استانداری بر سر زبان‌هاست و فعالان سیاسی و رسانه ای دیدگاه‌های متفاوتی دارند.

با اینکه تاریخ اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان ۲۶ آبان است و ۱۲ روز تا اجرای این‌ ضرب الاجل زمان باقی است تا این قانون در همه دستگاه‌های اجرایی اجرا شود، اما بازار معرفی گزینه های پست معاونت سیاسی استانداری اردبیل در فضای مجازی حسابی داغ است و هر کس با ابزاری که در دست دارد از شبکه های اجتماعی، کانال ها و گروههای تلگرامی گرفته تا اینستاگرام‌، توییتر و ... سعی می کند بنحوی گزینه های مدنظر خود را به مخاطبان القا کند که (فلانی) جدی ترین گزینه برای پست معاونت سیاسی استانداری است. حال اینکه خبرها حاکی از آن است که اکبر بهنام جو استاندار اردبیل بر سر پست معاونت سیاسی استانداری به جمع‌بندی نهایی رسیده و به زودی فرد مورد نظر برای تصدی این سمت اعلام خواهد شد.

به هر حال فعالان سیاسی و مردم استان از اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل توقع دارند تا فردی را برای پست کلیدی معاونت سیاسی استانداری انتخاب کند که به دور از هرگونه وابستگی به احزاب و جناح های سیاسی، گرهی از مشکلات مردم باز کند.

با همه این تفاسیر «معمای معاونت سیاسی استانداری» همچنان موضوع داغ رسانه ها و شبکه های اجتماعی استان است که بنا بر ابلاغ منع بکارگیری بازنشستگان که از ۲۶ آبان اجرا‌ می شود پاسخ آن مشخص خواهد شد.

در ادامه اسامی برخی از افرادی که برای تصدی گری پست معاونت سیاسی امنیتی استانداری اردبیل در فضای مجازی دست به دست می شود، را مشاهده می کنید: بهروز ندایی (معاون عمرانی استانداری) علی رضا سلیمانی (مشاور عمرانی استاندار) مهدی جوادی (مدیرکل دفتر برنامه ریزی استانداری) علی ملا احمدی (رئیس صدا و سیمای مرکز استان) ماریا موسوی (مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری) بهمن حسین زاده (معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار)

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر