تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30456
تاریخ انتشار: س, 1397/08/15 - 22:45
یکی از پزشکان خوش‌ذوق پارس‌آبادی با بهره‌گیری از ایده‌ای جالب؛ در اولین ورود بیمارانش لبخند، تعجب و آرامش را به آنان هدیه می‌کند.

به گزارش آران مغان، در هیاهوی زندگی ماشینی افرادی هم هستند که با توجه به مسائل به ظاهر نه چندان مهم ولی تأثیرگذار، ذهن و روان را تسخیر کرده و حس خوبی را به آدمی ارزانی می‌دارند. همه ما از مراجعه به مراکز درمانی یک خاطره مشترک داریم، تعدد بیماران با امراض مختلف، گریه، اندوه و گیسوان درهم تنیده مراجعه‌کنندگان و فضایی آلوده به انواع بیماری‌ها ذهنیتی است که به انحای مختلف در افکارمان تجسم پیدا می‌کند. دکتر اردشیر بهنژاد پزشک عمومی شهرستان پارس‌آباد یکی از پزشکان خوش‌ذوقی است که با بهره‌گیری از ایده‌ای جالب؛ در اولین ورود بیمارانش لبخند، تعجب و آرامش را به آنان هدیه می‌کند. اقدامی که با بازخورد بسیار مثبت اهالی ساکن در شمال استان اردبیل همراه گردیده و به نقل محافل تبدیل شده است. بنا به گفته دکتر اردشیر بهنژاد، ارزش و قداست قلم بقدری است که خداوند نیز در قرآن کریم به آن قسم می‌خورد و همراه داشتن قلم‌هایی که برای درمان بیمارانم نسخه‌نویسی می‌کنم، علاوه بر تجدید خاطرات شیرین یادآور رسالت و سوگندنامه پزشکی است.  در شرایطی که یکی از بیماران این پزشک خوش‌ذوق از اقدام مذکور دقیقا مثل ما ذوق‌زده شده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: با وجود اینکه از لحاظ روحی کسالت داشته و با استرس و بی‌حالی خود را به پزشک رسانده بودم، با دیدن قلم‌های پزشک که با چینش جالبی همراه گردیده بود، شگفت زده شده و برای لحظاتی بیماری و مشکلاتم را به فراموشی سپردم و مطمئنم چنین احساس زیبایی در بسیاری از مراجعه کنندگان مشترک خواهد بود. لازم به توضیح است، این پزشک پارس‌آبادی از اولین روز طبابت خود تمام خودکارهایی که با آن نسخه نوشته را جمع‌آوری کرده و با قرار دادن آن در جلوی میز محل کارش  توجه هر بیماری را به خود جلب می‌کند. منبع: خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر