تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30463
تاریخ انتشار: ج, 1397/08/18 - 21:46
امام جمعه موقت پارس آباد گفت: صنعت و معدن، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی شهرستان پارس آباد بر وضعیت قیمتها در بازار اين شهرستان نظارت جدی کنند.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام امین پورمحمد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس‌آباد با بيان اينكه نظارت و کنترل جدی بر عرضه اجناس در بازار پارس آباد مغان وجود ندارد، اظهار كرد: دستگاه های ذیربط از جمله صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی شهرستان باید به مساله گراني بازار ورود کرده و نظارت جدي به آن داشته دهند.

وی با اذعان به اينكه که فشار اقتصادی باعث شده تا گرانی بر بازار شهرستان پارس آباد هم تاثیر بگذارد، گفت: این دلیلی نمی شود که برخی بازاریان از این موقعیت سوء استفاده کرده و اجناسی را که به قیمت قبلی خریده اند را به چندین برابر قيمت به مردم بفروشند.

امام جمعه موقت پارس آباد در ادامه با اعلام اينكه توقع مردم از تیم اقتصادی جديد دولت، مقابله با گرانی و تورم، کنترل و نظارت بر واردات و صادرات است، بر لزوم توجه جدي و مهار نقدينگي و افزايش بي رويه كالاهاي اساسي مردم تاكيد كرد.

پورمحمد در ادامه ضمن قدرداني از برگزاري مراسمات عزاداري دهه آخر صفر در برخي مساجد پارس آباد، گفت: متاسفانه شهر پارس آباد در روز رحلت پيامبر اكرم (ص) و سالروز شهادت امام حسن مجتبي و امام رضا (ع) چهره مناسبي نداشت بطوري كه اكثر بازار هاي شهر باز بود و در سطح شهر هم به غير از چند پلاكارد و پارچه نوشته اي كه در دهه اول محرم نصب شده بود علامتي از عزاداري نبود.

وي ادامه داد: بايستي اتاق اصناف و بازاريان شهر همت كنند اگر در رحلت پيامبر اكرم (ص) مغازه يا بازار شهر ما باز است با زدن يك پرچم سياه مشخص شود كه امروز رحلت پيامبر، شهادت امام حسن و شهادت امام رضا (ع) است و اين شايسته جامعه ما نيست و مي طلبد به اين موضوع توجه جدي شود.

خطيب نمازجمعه موقت پارس آباد همچنين با قدرداني از حضور پرشور مردم در راهپیمایی يوم الله 13 آبان تصريح كرد: مردم ولایی و انقلابی اين شهرستان يك بار ديگر با حضور گسترده و شکوهمندانه خود در راهپیمایی 13 آبان امسال دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید کردند.

پورمحمد با گرامي داشت 24 آبان ماه روز کتاب‌و‌کتابخوانی خاطرنشان كرد: کتابخوانی زیربنای توسعه‌ یک جامعه است و مردم باید نسبت به ترویج فرهنگ كتاب و کتابخوانی اهتمام جدی داشته و مطالعه را در برنامه‌های روزمره خود داشته باشند.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر