تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30481
تاریخ انتشار: د, 1397/08/28 - 14:12
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد گفت: چهارمین کاروان راهیان نور دانش آموزی شهرستان پارس آباد در قالب ۷ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش آران مغان، آیین بدرقه کاروان راهیان نور پارس آباد صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان از یادمان شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد در آیین بدرقه این کاروان‌ اظهار داشت: راهیان نور پارس آباد با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان جامعه عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شد.

سرهنگ حسن نوری با بیان اینکه این کاروان اعزامی متشکل از ۳۱۲ نفر از دانش آموزان پسر مدارس پارس‌آباد بود، گفت: این چهارمین کاروان اعزامی دانش آموزی شهرستان پارس‌آباد در سال ۹۷ است که به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می شود.

سرهنگ نوری با اشاره به اینکه این بازدید به مدت ۲ روز به طول انجام خواهد کشید، تصریح کرد: دانش آموزان در قالب این کاروان از مناطق یادمان شهیدان باکری، بروجردی و تمرجین بازدید خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون ۱۲۴۸ از دانش آموزان دختر و پسر مدارس شهرستان پارس آباد در قالب ۲۸ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شده اند.

////

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر