تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30528
تاریخ انتشار: پ, 1397/09/08 - 20:08
در حکمی از سوی مديركل امور عشایر استان اردبيل، عباس باباوند به عنوان رئيس جدید اداره امور عشایر شهرستان پارس آباد مغان منصوب شد.

به گزارش آران مغان، طی حکمی از سوی معرفت آذری مديركل امور عشایر استان اردبيل، "عباس باباوند" رئيس جدید امور عشایر شهرستان مرزي پارس آباد شد و از خدمات حدود 4 ساله اسلام پهلوان تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم معاونت سياسي امنيتي فرمانداري پارس آباد از اسکان بیش از ۴۰ درصد عشایر استان در شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت: از سه میلیون و ۸۸۰ هزار واحد دامی عشایر در کل استان، يك میلیون و ۵۱۵ هزار واحد دامی مربوط به عشایر شهرستان پارس آباد بوده که حدود ۳۹ درصد استان را شامل می شود.

عدالت حاجي پور از تخصیص بیش از ۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری به عشایر استان خبر داد و افزود: از این میزان تسهیلات بیش از ۴ میلیارد تومان جذب طرح های اشتغالزایی در مناطق عشایری شهرستان پارس آباد شده است.

وي با اشاره به توانمندهاي عشایر شاهسون منطقه مغان تصريح کرد: عشایر بدون هیچ چشم‌ داشتی و با کمترین امکانات اما با تلاش خستگی‌ ناپذیر بسیاری از نیازهای جامعه از جمله مواد لبنی و پروتئینی را مرتفع می‌کنند و لازم است توجه و حمایت‌های بیشتری از این قشر انجام شود.

در ادامه اين مراسم، معاونت سياسي فرمانداري پارس آباد از زحمات اسلام پهلوان كه در طول مدت ۴ سال تصدی اداره امور عشاير شهرستان پارس آباد را بر عهده داشت تشكر و عباس باباوند را به عنوان رییس جدید معرفی کرد.

گفتني است، عباس باباوند در حالي به سمت رئيس امور عشاير پارس آباد منصوب شد كه وي پيش از اينكه اسلام پهلوان رئيس امور عشاير اين شهرستان شود، عهدار اين سمت بود.

///

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر