تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30657
تاریخ انتشار: ج, 1397/10/14 - 01:06
باشگاه صنعت‌نفت آبادان شرط خود برای موافقت با جدایی اکبر ایمانی را اعلام کرد.

به گزارش آران مغان، اکبر ایمانی، هافبک خوش‌نقش و شوت‌زن تیم صنعت‌نفت همان بازیکنی است که در ابتدای فصل مورد توجه تراکتورسازی قرار داشت که این انتقال انجام نشد و حالا بعد از نیم‌فصل دوباره نظر این تیم را به خود معطوف کرده و احتمال حضور او در جمع سرخ‌پوشان زیاد است. 

ایمانی که اصالتاً متولد شهر پارس آباد بوده و سابقه بازی در تیم ملی را هم در کارنامه خود دارد، اخیرا به مسئولان باشگاه صنعت‌نفت اعلام کرده است به دلیل مشکلات خانوادگی نمی‌تواند به فوتبالش در این شهر ادامه دهد و ساز جدایی کوک کرده است.

البته این بازیکن در ادامه در تبریز رویت شد که همین مسئله به شایعات حضورش در تراکتورسازی قوت بخشید؛ اما مشکلی که در راه تراکتوری شدن ایمانی وجود دارد این است که وی با صنعت‌نفت قرارداد دارد و تراکتورسازان برای جذب این بازیکن باید رضایت باشگاه آبادانی را جلب کنند.

در این بین، ابتدا عنوان شد بعد از جلسه‌ای که ایمانی با مسئولان باشگاه صنعت‌نفت برای دریافت رضایت‌نامه خود برگزار نمود و طی آن نیز به دنبال عدم توافق کار بیخ پیدا کرده و به درگیری کشید! باشگاه آبادانی برای فروش این بازیکن خواهان مبلغ هنگفت 2 میلیارد تومانی است.

این درحالی است که هم‌اکنون خبر دیگری در این خصوص به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه باشگاه صنعت‌نفت به هافبک خود اعلام کرده است تنها به شرطی با جدایی او و انتقالش به تراکتور موافقت می‌کند که به جایش علیرضا نقی‌زاده از تیم تبریزی به صنعت‌نفت بپیوندد!

در واقع صنعت‌نفتی‌ها می‌دانند که جدایی ایمانی قطعی است و این شرط معاوضه را به این خاطر مطرح کرده‌اند تا مشکلی برای جایگزینی نداشته باشند. شرطی که معلوم نیست مورد موافقت باشگاه تراکتورسازی قرار بگیرد یا خیر و باید دید مسئولان این تیم چه تدبیری برای جذب ایمانی به کار می‌گیرند.

انتهای پیام/آناج

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر