تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30702
تاریخ انتشار: د, 1397/10/24 - 19:54
فرمانده انتظامی پارس آباد مغان گفت: دو سارق حرفه ای که اقدام به 13 فقره سرقت از مغازه و اماكن خصوصي می کردند در اين شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش آران مغان، سرهنگ حسين بهمنی در این باره گفت: به دنبال افزايش وقوع سرقت از منزل و مغازه در روزهاي اخير، ماموران پليس آگاهي پس از تشكيل اكيپي مجرب از كارآگاهان موضوع را به صورت ويژه مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: با بررسي هاي علمي و تخصصي و همچنين بررسي اثر انگشت در سرقت هاي به وقوع پيوسته ماموران آگاهي موفق شدند يكي از سارقان سابقه دار را شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه دستگیر کنند که در بازرسي از منزل سارق مبلغ سيصد و 15 ميليون ريال وجه نقد به همراه مقاديري طلا و جواهر كشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی پارس آباد ادامه داد: در يك عمليات جداگانه ماموران موفق شدند سارق ديگري را در مخفيگاه خود به همراه اموال مسروقه و ابرازی مانند ترانس جوش، دریل کوچک و بزرگ، سنگ بر بزرگ و ابزارآلات دیگر كشف و ضبط كنند.

به گفته سرهنگ بهمني، اين سارقان در بازجويي هاي به عمل آمده به ارتكاب 13 فقره سرقت مغازه، طلا و جواهر و منزل جمعا به ارزش يك ميليارد و 400 ميليون ريال اعتراف کرده اند و اموال مكشوفه نيز به مالباختگان تحويل داده شده است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر