تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30712
تاریخ انتشار: چ, 1397/10/26 - 16:36
فرماندار شهرستان مرزي پارس آباد گفت: بیمارستان ۱۶۰‌ تختخوابی پارس آباد مغان دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش آران مغان، علی علایی در نشست با هیئت مدیره نظام پرستاری شهرستان پارس آباد اظهار کرد: افتتاح و بهره برداری بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان که به دلیل کسورات جزئی و کمبود اعتبار به سال آینده موکول شده بود، با پیگیری و جذب اعتبار ۱۰ میلیاردی عملیات تکمیل آن تسریع و در دهه فجر امسال به صورت کامل مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وي افزود: هر چند افتتاح بیمارستان شهدا بخش عمده ای از مشکلات درمانی شهرستان پارس آباد را مرتفع می سازد، اما همچنان حوزه بهداشت و درمان شهرستان نیازمند تکمیل و تجهیز مراکز درمانی بوده و این شهرستان حدود ۳۰۰ تخت بیمارستانی کمبود دارد.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه پرستاران یکی از اقشار زحمت کش جامعه هستند، گفت: تلاش و زحمات پرستاران در قیاس با سایر اقشار جامعه غیر قابل مقایسه است زیرا پرستاران ایثارگران حقیقی جامعه امروز هستند و زبان از بیان محبت ها و وسعت خدمات این قشر زحمت کش قاصر است.

علایی خاطر نشان کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته هر گونه بحث معاوضه بیمارستان امام خمینی(ره) و بیمارستان جدید شهدا منتفی است و به زودی از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان برای بیمارستان جدید نیرو جذب خواهد شد.

انتهای پیام/ جماران

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر