تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30714
تاریخ انتشار: چ, 1397/10/26 - 18:15
فرمانده پلیس راه سربند شهرستان پارس آباد گفت: رانندگانی که دو حادثه خطرآفرین به صورت همزمان داشته باشند خودرو آنها 72 ساعت توقيف می شود.

سرهنگ فخرالدين اصغري در گفتگو با خبرنگار آران مغان با تاکید بر ضرورت برخورد قاطع با رانندگان پرخطر اظهار داشت: پلیس راه وظیفه دارد در راستای صیانت از جان و مال مردم بدون کوچک ترین اغماضی با متخلفین برخورد نماید و خودرو رانندگان پرخطر را که مرتکب دو تخلف حادثه ساز شوند حداقل به مدت 72 ساعت توقیف نماید.

وي با بيان اينكه تدبیر پليس راه کاهش تصادفات رانندگي از طریق اقداماتی مثل ارتقای فرهنگ ترافیک و کنترل رفتار رانندگان است، افزود: در راستای انتظام بخشی ترافیک و پیشگیری از تصادفات ناگوار، هر راننده ای که مرتكب تخلفات حادثه آفرين باشد برابر قانون با آنها برخورد شده و ضمن توقیف وسيله نقليه، رانندگان متخلف به مراجع قضایی معرفي خواهند شد.

اصغري، همچنين از شناسايي و اصلاح بیست نقطه حادثه خیز در محورهاي اصلاندوز و اجیرلو توسط اداره راهداري شهرستان پارس آباد و خبر داد و گفت: اميدواريم با اصلاح نقاط حادثه آفرين ديگر شاهد تلفات جاده ای در اين محورها نباشیم.

فرمانده پلیس راه سربند به عموم رانندگان توصيه كرد: ضمن رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي، به قانون پایبند بوده و از عجله و شتاب حین رانندگی خودداري كنند.

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر