تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30725
تاریخ انتشار: ش, 1397/10/29 - 12:46
فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد مغان، از كشف 30 هزار 610 کیلوگرم بذر قاچاق كشاورزي خارج از شبكه توسط گروهان مرزی اصلاندوز خبر داد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ راسخ غفارپور در این خصوص گفت: در پي کسب اخبار از منابع و انجام كار اطلاعاتي مامورین هنگ مرزی پارس آباد مبني بر حمل قاچاق بذر كشاورزي خارج از شبكه توسط افرادي به هويت هاي (محمد ف ) ، (جابر د)  هر دو ساكن شهرستان پارس آباد مراتب در دستور کار گروهان مرزی اصلاندوز قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این افراد با دو دستگاه كاميون در حال انتقال گندم از مسير پارس آباد به مقصد آذرشهر بودند، افزود: مامورین هنگ مرزی شهرستان پارس آباد پس از تعقيب و مراقبتهاي لازم كاميون را در جلوي پاسگاه پليس راه سربند متوقف کردند.

فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد مغان ادامه داد: در بررسي صورت گرفته از این کامیون ها مشخص شد هر دو این کامیون ها حامل بار گندم بذري آغشته به سموم كشاورزي هستند.

غفارپور افزود: از این کامیون ها 30 هزار و 610 كيلوگرم گندم بذري که به صورت فله اي بارگيري شده بود كشف، و ضمن توقيف کامیون ها پرونده مقدماتي برای دو نفر در اين خصوص تشكيل و تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر