تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30841
تاریخ انتشار: ش, 1397/11/27 - 16:56
دادستان عمومي و انقلاب پارس آباد گفت: عامل حیوان آزاری در شهرستان پارس آباد در کمتر از 24 ساعت پس از انتشار فیلم تلخ حیوان آزاری در پارس آباد دستگیر شد.

امين رنجبر در گفت و گو با خبرنگار آران مغان اظهار كرد: روز پنجشنبه پس از انتشار فيلمي در کانال ها و فضای مجازی مبنی بر اینکه شخصی اقدام به آزار یک قلاده سگ مي كند دادستاني بعنوان مدعي العموم به اين موضوع ورود كرد.

امين رنجبر با بيان اينكه انتشار گسترده این ويديو حیوان آزاری موجب جریحه دار شدن احساسات مردم به ویژه حامیان حیوانات شد، افزود: در این خصوص پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات در اين رابطه متهم به نام (يعقوب ب) ظرف ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

دادستان شهرستان پارس آباد با اشاره به احساس مسئولیت همگانی در قبال حیوانات تصريح كرد: اين فرد به اتهام جریحه دار نمودن احساسات جامعه از طریق حیوان آزاری با قرار قانونی روانه بازداشتگاه شد.

رنجبر خاطرنشان كرد: ‌تمامی کانالها و فضاهای مجازی توسط دادستانی رصد می شوند تا در موارد نقض حقوق عامه توسط افراد حقیقی یا حقوقی متخلف، بلافاصله دادستانی بعنوان مدعی العموم وارد عمل شده و برخورد قانونی و مجازات متخلفین در سریعترین زمان را خواهد نمود.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر