تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30909
تاریخ انتشار: ي, 1397/12/19 - 21:13
نمایشگاه بهاره هر ساله در پارس آباد مغان با خود حواشی مختلفی را به همراه می‌آورد، نمایشگاهی که باز قرار است به سود داير كنندگان آن باشد تا دستفروشان و كسبه!

به گزارش آران مغان، اسفند ماه که از راه می‌رسد و صدای قدم‌های سال نو بهتر شنیده می‌شود، بازار خشکبار و پوشاک و مایحتاج استقبال از سال نو در شهرستان پارس آبادمغان رونق نسبی می‌یابد و مردم به تکاپوی خرید می‌افتند. در این بین، به واسطه گرانی و تورم خیلی‌ها دخل و خرج‌شان با هم نمی‌خواند و جیب‌هایشان کفاف خرید‌های نوروزی را نمی‌دهد؛ در نتیجه چند سالی‌ست که مجموعه‌ای از غرفه‌های عرضه کالا با قیمت مناسب – موسوم به نمایشگاه بهاره – چند روزی مانده به سال نو شروع به کار می‌کنند تا کمی از بار گرانی که بر دوش قشر ضعیف جامعه سنگینی می‌کند را کم کنند.

 نمايشگاه بهاره که در سال های گذشته به صورت پررنگ در شهرستان پارس آباد برپا می شد، امسال نيز ۱۰ روز مانده به عید برپا می شود تا با وعده مسئولان این نمایشگاه بتواند وضعیت كسبه دست فروشان را رنگ و روی بهتری ببخشد. با وجود اینکه مصوب اجاره هر غرفه در این نمایشگاه ۴۰۰ هزار تومان برای دست فروشان تعیین شده بود، اما افزایش چند برابری اجاره واگذاري غرفه هاي این نمايشگاه دست فروشان را به انتقاد واداشته و از مسئولان ذیربط پاسخگویی نسبت به وعده های خود را انتظار دارند.

این نمایشگاه در حالی به مدت ۱۰ روز دایر خواهد بود که براساس مصوبه قرار بود اجاره هر غرفه برای دست فروشان ۴۰۰ هزار تومان تعیین شود که شنیده ها حاکی از آن است اجاره هر غرفه چند متری به یک میلیون و پانصد هزار تومان هم رسیده است.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر