تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30933
تاریخ انتشار: پ, 1397/12/23 - 23:28
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، نمایش های «این تن فانی» و «چه کسی نامه ها را خواند» در اردبیل و پارس آباد به روی صحنه می رود.

به گزارش آران مغان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، غریب منوچهری اظهار كرد: این نمایش ها با همکاری ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی، بنیاد حفظ آثار و ارشهای دفاع مقدس و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و به مدت سه روز در شهرهای اردبیل و پارس آباد اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه آثار هنری فاخری توسط نویسندگان، شعرا و هنرمندان نمایش و سینما در استان تولید شده است، افزود: این دو نمایش  با مضامین ارزش های دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا  بوده که برگزیده هنرواره استانی “حبیب” بودند که این هنرواره با نام و یاد  سردار شهید یسری در پاییز امسال در اردبیل برگزار گردید.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اضافه کرد: به منظور گرامیداشت روز شهدا برنامه های فرهنگی و هنری مختلفی برای این مناسبت در نظر گرفته شده که اجرای نمایش، رونمایی از کتاب، پخش فیلم ، تکریم یاد و خاطره شهدای هنرمند و برگزاری جلسات شعر خوانی و داستان نویسی از آن جمله است.

به گفته منوچهري این برنامه ها با همکاری بسیج هنرمندان و بسیج رسانه در شهرستان های استان برگزار می شود.

وي همچنین به اجرای هفته هنر در روزهای پایانی سال اشاره و تصريح کرد: هفته هنر اردبیل با اجرای بیش از ده برنامه هنری با محوریت گفتمان و مروری بر یکسال فعالیت هنری در محل مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار می شود.

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر