تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30972
تاریخ انتشار: ش, 1398/01/10 - 17:38
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از افزایش ۲۰درصدی ورود مسافران خارجی از مرز بیله سوار مغان تا نهم فروردین ماه امسال نسبت به سال قبل خبر داد

به گزارش آران مغان، نادر فلاحی امروز در جمع خبرنگاران استان اردبیل، اظهار کرد: میزان مسافران خارجی که از آغاز طرح نوروزی تا نهم فروردین ماه امسال از مرز بیله سوار تردد کردند نسبت به سال قبل ۲۰ درصد افزایش داشته است.

او افزود: در این مدت بیش از ۱۳ هزار و ۳۰۰ نفر از مرز بیله‌سوار وارد استان اردبیل شده‌اند که این میزان در سال گذشته حدود ۱۱ هزار و ۱۴۰ نفر بوده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: همچنین در مجموع بیش از ۴۲ هزار و ۴۶۳ نفر در این مدت از مرزهای بیله سوار تردد داشته‌اند.

فلاحی تصریح کرد: مرز بیله‌سوار ظرفیت بسیار خوبی در استان اردبیل برای توسعه گردشگری سلامت است که در این خصوص نیز برای سال جدید برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

آقای فلاح. اگر ویزای ما را حذف کنند.درماه بیش از 12 هزار نفر مسافر و گردشگربه کشور ـذربایجان سفر می کنند.ولی متاسفانه مسئولین ارشد نظام ایران مانع حذف ویزا از ناحیه آذربایجان میشوند.

علت آمدن مسافران خارجی در این حجم، پایین آمدن ارزش پول کشورمان است که همه چیز را مفت میخرند و لذت میبرند
ارسال نظر