تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30997
تاریخ انتشار: س, 1398/01/20 - 11:44
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: کمک‌های مردمی بسیج شهرستان پارس آباد در پنج مرحله جمعا به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: تاامروز کمک‌های مردمی بسیج شهرستان پارس آباد در پنج مرحله به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال به مناطق سیل‌زده کشور ارسال شده است.

وی افزود: سپاه شهرستان مرزی پارس آباد با همت بسیج سازندگی، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت پنجمین محموله کمک‌های غیرنقدی شامل مواد غذایی و شوینده به ارزش اعتباری 300 میلیون ریال جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده کشور ارسال کرد.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد بیان کرد: لازم به ذکر است با احتساب پنجمین مرحله تا به حال یک میلیارد و 500 میلیون ریال کمک‌های غیرنقدی مردم شهرستان پارس آباد به مناطق سیل‌زده کشور ارسال شد.

نوری بیان داشت: مردم عزیز و ولایت‌مدار شهرستان مرزی پارس آباد می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را به پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت شهرستان پارس آباد تحویل دهند تا در سریع‌ترین زمان اقلام مورد نیاز هموطنان سیل‌زده به این مناطق ارسال شود.
انتهای پیام/

ارسال نظر