تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31003
تاریخ انتشار: پ, 1398/01/22 - 23:09
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: سالن سرپوشیده مدرن ورزشی پارس‌آباد امسال با حضور وزیر ورزش و جوانان کلنگ زنی می شود.

به گزارش آران مغان، بهرام آقاخانی امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان پارس‌آباد گفت: در سال جاری سالن سرپوشیده ورزشی پارس‌آباد با حضور وزیر ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی شهدای پارس‌آباد و در مساحت هشت هزار متر مربع کلنگ زنی خواهد شد.

وی از گنجایش پنج هزار نفری سالن سرپوشیده پارس آباد خبر داد و افزود: توجه به زیرساخت‌های ورزشی در تمامی مناطق استان در اولویت اداره کل قرار گرفته و با وجود محدودیت در منابع مالی تمامی تلاش خود را برای ارتقای زیرساخت‌ها به کار خواهیم بست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل به دیگر پروژه‌های عمرانی در نظر گرفته شده در شهرستان پارس‌آباد نیز اشاره کرد و افزود: به زودی با اعتباری بالغ بر پنجاه و پنج میلیارد ریال شاهد افتتاح پنج پروژه عمرانی بزرگ در شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان خواهیم بود.

به گفته آقاخانی افتتاح سالن شهری، سالن کشتی، بازسازی سالن شهدای پارس‌آباد، خوابگاه ورزشکاران و زمین چمن استادیوم شهید کلانتری از جمله طرح‌های در نظر گرفته شده ورزشی بوده که تا پایان اردیبهشت ماه در پارس آباد افتتاح خواهند شد.

وی موفقیت در عرصه ورزش را موضوعی فرابخشی دانست و ادامه داد: توجه تمامی دستگاه‌های اجرایی به موضوع ورزش نباید کمرنگ شود تا با پشتیبانی و همدلی حقیقی زمینه ساز موفقیت مضاعف در ورزش قهرمانی و همگانی استان را فراهم آورد.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر