تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31024
تاریخ انتشار: ج, 1398/01/30 - 20:05
امام جمعه پارس آباد گفت: مسئولان استانی و کشوری به وضعیت آب و فاضلاب این شهرستان توجه داشته باشند و تکلیف تصفیه‌خانه نیمه تمام فاضلاب پارس آباد مغان را روشن کنند.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سید سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد، در خصوص فاضلاب شهری که اساسی‌ترین مشکل شهرستان پارس آباد است، اظهار كرد:  مسئولان استانی و کشوری به وضعیت آب و فاضلاب این شهرستان توجه داشته باشند و تکلیف تصفیه‌خانه نیمه تمام فاضلاب پارس آباد مغان را روشن کنند.

وي در ادامه خطاب به شهردار و شورای اسلامی شهر پارس آباد، افزود: رسیدگی به وضعیت مسکن مهر درخواست اهالی منطقه است و شهردار و شورای اسلامی شهر به وضعیت مسکن مهر رسیدگی کنند.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با اشاره به سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت امام زمان(عج) ولایتمداری، ایجاد وحدت ملی و مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی را  از خصوصیات بارز سربازان گمنام امام زمان (عج) دانست.

وی ادامه داد: امروز در سایه تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگاه‌های امنیتی، ایران اسلامی، امن‌ترین کشور خاورمیانه است.

رشادی با اشاره به دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: سپاه پاسداران از بطن انقلاب اسلامی است و در خصوص اقدام سخیف رییس جمهور آمریکا مبنی بر تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران مردم اعلام حمایت خود از سپاه را نشان داده و اعلام کردند هر ایرانی یک سپاهی است.

خطیب نمازجمعه پارس آباد در خصوص روز سربازان گمنام امام زمان (عج)، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در ناامن ترین منطقه دنیا به عنوان امن‌ترین کشور جهان تعریف شده که آرامش و امنیت امروز را مدیون سربازان گمنام امام زمان (عج) هستیم.

انتهای پیام/ فارس

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر