تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31037
تاریخ انتشار: س, 1398/02/03 - 12:58
بهنام شیری نایب قهرمان پرتاب دیسک کشورمان گفت: من توانستم ناکامی در بازی‌های آسیایی را با کسب مدال نقره جبران کنم.

به گزارش آران مغان، بهنام شیری نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا پس از کسب مدال نقره در مسابقات دوحه قطر اظهار کرد: خدا را شکر توانستم ناکامی در بازی های آسیایی را جبران کنم و مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا را به دست آورم و دل مردم را شاد کنم. 

شیری افزود: نتایج زحماتی که کشیدم در مسابقات قهرمانی دو و میدانی آسیا توانستم جبران کنم و به امید خدا در مسابقات بعدی دوومیدانی، بتوانم ورودی سهمیه را کسب کنم و به این رقابت‌ها بروم و در آنجا رکورد خوبی بزنم.  

نایب قهرمان آسیا گفت: از رئیس و دبیر فدراسیون دوومیدانی تشکر می کنم که زحمت زیادی کشیدند و انشالله مقام های بهتری را بدست آورم. همچنین از سپهرزاد مربی خود تشکر می کنم که در این ۶ ماه سنگ تمام گذاشت و خیلی زحمت کشید. امیدوارم که توانسته باشم یک ذره از زحمات مربی خود را جبران کنم.

بهنام شيري ورزشكار موفق پارس آبادي است که ورزش خود را از نوجوانی با رشته دووميداني شروع و با پشتکار و تلاش فراوان توانسته است ضمن پوشیدن پیراهن تیم ملی دوومیدانی، مدال برنز آسیایی 2012 در سریلانکا، مدال برنز بين المللي 2016 ارزروم ترکیه در رده بزرگسالان، مقام هفتم جوانان جهان در اسپانيا و چندين قهرماني كشوري را کسب کند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

برادر بزرگوار موفقیت شما را به حضرتعالی ّ خانواده محترم و شهروندان عزیز تبریک می گویم.به امید موفقیت های بیشتر
ارسال نظر