تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31082
تاریخ انتشار: پ, 1398/02/12 - 14:12
سینما انقلاب پارس آباد مغان واقع در میدان امام حسین (ع) این شهرستان امروز پنجشنبه طعمه حریق شد.

واحد رحیمی مسئول آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري پارس آباد در خصوص جزئیات این آتش سوزی به خبرنگار آران مغان گفت: ساعت 10:55 دقیقه قبل از امروز پنجشنبه طی تماس با سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پارس آباد خبر از حریق سینما انقلاب اين شهر به آتش نشانی گزارش داده شد.

وي افزود: بلافاصله دو اکیپ همراه با دو دستگاه خودروی سنگین آتش نشانی اطفاء حریق به محل حادثه كه در میدان امام حسین واقع در چهارراه امام خمینی (ره) شهر پارس آباد قرار داشت اعزام شدند.

رحیمی ادامه داد: خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان در محل حادثه عملیات اطفاء حریق آغاز و آتش سریعا مهار شد و از گسترش و سرايت آن به دیگر بخش‌های سینما جلوگیری به عمل آمد.

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پارس آباد با بیان اینکه این حادثه مصدومی نداشت، تصریح کرد: برآورد اولیه حاکی از سهل انگاری در استفاده از پیک نیک گاز مایع در پخت غذا حکایت دارد هر چند نتیجه نهایی بعد از بررسی دقیق حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی متعاقبا اعلام می شود.

وی خاطرنشان کرد: کانون این آتش سوزی یکی از اتاق های سینما بود که توسط ماموران آتش‌نشانی پارس آباد حریق اطفاء شد.

گفتنی است، سینما انقلاب پارس آباد مغان با قدمتی بیش از 40 ساله تنها سینمای این شهر بوده که چند سال پیش نیز دچار حریق شده و پس از بازسازی فعالیت خود را آغاز کرده بود.

 

///

////

////

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر