تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31096
تاریخ انتشار: د, 1398/02/16 - 12:34
در درگیری مسلحانه حفاران و قاچاقچیان اشیای عتیقه با ماموران نیروی انتظامی در شهر گرمی یکی از ماموران ناجا به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش آران مغان به نقل از پایگاه خبری پلیس، ساعت 11 شب یکشنبه (15 اردیبهشت)، ماموران یگان مرزی استان اردبیل حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو پژو 405 نوک مدادی مشکوک شده و به سرنشینان آن دستور ایست می دهند.

سرنشینان خودرو بدون توجه به ایست ماموران، به سمت شهرستان گرمی متواری می شوند که بلافاصله از طریق مرفوک استان، مشخصات خودرو  به کلیه واحدهای انتظامی این شهرستان اعلام می شود.

این گزارش حاکی است، ماموران انتظامی شهرستان گرمی هنگام گشت زنی در محدوده شهر با مشاهده خودرو مورد نظر دستور ایست صادر کردند اما سرنشینان آن بدون توجه به هشدارهای پلیس اقدام به تیراندازی کردند که ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح با سرنشینان پژو 405 درگیر می شوند.

در این درگیری مسلحانه، یک تن از سرنشینان خودرو به هلاکت رسیده و سرنشین دیگر آن نیز زخمی و همچنین یک قبضه سلاح کلاش، یک خشاب پر و 47 تیر جنگی نیز کشف می شود.

گروهبان یکم"محمود زاده" نیز در این درگیری به درجه رفیع شهادت نائل شد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

خوب ما نفهمیدیم: در این کشت و کشتار و درگیری چیزی بنام عتیقه کشف و ضبط شده است؟ یا نه؟ یا فقط بر اساس گزارش رد گم کنی و یا به قول قدیم ها پی نخود سیاه فرستادن بود. که با این کارشان ماموران را سر گرم درگیری با یک خو.درو دیگر کنند و اشیاء و. عتیقه ها را جمع و از منطقه فرار کنند؟ من اگر پلیس و یا قاضی این پرونده بودم/ اولین کار ی که می کردم. فردی که گزارش قاچاق غتیقه را به مامورین داده است را دستگیر می کردم؟ چون آنطوریکه که هویداست چیزی بنام عتیقه در این درگیری نه کشفی شده و نه ضبطی ؟
ارسال نظر