تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31106
تاریخ انتشار: چ, 1398/02/18 - 12:39
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اخیراً گزارش‌های عجیب و غریبی در مورد خصوصی سازی پارس آباد مغان می‌گویند که خیلی اتفاق بدی در حال رخ دادن است.

به گزارش آران مغان به نقل از خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی روز سه شنبه، 17 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جلسه اظهار داشت: قرار بود اولویت اساسنامه سازمان صدا و سیما در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گیرد ولی متاسفانه مشخص نیست این مهم به چه دلیلی مطرح نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم صدای ربنای شجریان را دوست دارند ولی پخش نمی شود، برنامه عادل فردوسی پور را دوست دارند ولی شورای نظارت بر صدا و سیما که از دوستان ما هم هستند اختیار را به مدیران صدا و سیما می دهند چرا به علایق مردم توجهی نمی شود.

کواکبیان همچنین درباره بحث خصوصی سازی نیز تذکری بیان و عنوان کرد: پیش از این خصوصی سازی هفته تپه با حاشیه هایی مواجه شده بود و امروز نیز گزارشات عجیبی در خصوص پارس آباد مغان به ما رسیده است که نیاز است در این باره رسیدگی های لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان در خصوص یارانه کاغذ مطبوعات نیز عنوان کرد: با وجود تذکر مقام معظم رهبری مشکل جدی در این حوزه وجود دارد که ضرورت دارد هرچه سریع تر به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

پس نمايندگان اردبيل و پارس آباد مردن آقاي كواكبيان دارد گريه براي مغان مي كند يا اينها هم با دولت همدست شده اند براي فروش مغان؟
ارسال نظر