تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31144
تاریخ انتشار: ج, 1398/02/27 - 23:18
امام جمعه پارس آباد با اشاره به گلايه مردم از وضعیت گرانی‌ها، از تعزیرات حکومتی و مسؤولان خواست با گران‌فروشان قاطعانه برخورد کنند.

به گزارش آران مغان، حجت‌الاسلام سید سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس‌آباد با اشاره به اینکه روزه‌داری موجب تقویت اراده انسان می‌شود، گفت: دروغ نگفتن، نگاه نکردن به حرام، غیبت نکردن و گوش نکردن به آن، دعوا نکردن، فحش نگفتن، حسادت و اذیت نکردن، غذای شبهه‌ناک نخوردن و پرخوری نکردن از خصوصیات بارز انسان‌های متقی است و اجر روزه را بالا می‌برد.

وی با قدردانی از مسؤولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص خرید تضمینی سیر، افزود: کشاورزان درخواست دارند خرید سیر بدون خرید جعبه از طرف کشاورز باشد که خرید جعبه برای کشاورز و قيمت پايين آن صرفه اقتصادی ندارد.

رشادي ادامه داد: مسؤولان از هم‌اکنون به فکر خرید تضمینی گندم باشند تا پای دلالان و سودجویان به این حوزه باز نشده و کشاورزان با مشکل روبرو نشوند.

خطيب نمازجمعه پارس آباد در ادامه اظهار داشت: مردم از وضعیت گرانی‌ها گلایه‌مند هستند و از تعزیرات حکومتی و از مسؤولان انتظار می‌رود با گران‌فروشان به‌صورت جدی و قاطعانه برخورد کنند.

وي در خصوص 30 اردیبهشت روز ملی جمعیت، گفت: وجود جوانان در هر کشوری نعمت است و باید قدر آنان را بدانیم چرا که کاهش جمعیت جوان کشور برای آینده بسیار خطرناک است.

رشادي با اشاره به 31 اردیبهشت روز اهداء عضو، بیان کرد: از شهرستان پارس‌آباد چندین مورد اهداء عضو انجام شده که برای مردم منطقه باعث افتخار است و مسؤولان با برگزاری مراسمی از خانواده‌های این عزیزان تقدیر کنند.

امام جمعه پارس آباد با اشاره به يك خرداد روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف، تصریح کرد: مردم ایران بیشترین مصرف را در بین کشورهای خاورمیانه دارند و فرهنگ‌سازی برای اصلاح الگوی مصرف و پرهیز اسراف ضروری است.

وی خاطرنشان كرد: خانواده‌های محترم شهدا و جانبازان از عملکرد بیمه دي ناراضی هستند و مسؤولان بنیاد شهید بیش از پیش به وضعیت ایثارگران رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر