تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31158
تاریخ انتشار: چ, 1398/03/01 - 00:22
طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد مغان خانه نخبگان علمی بسیج در اين شهرستان راه اندازي شد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوري در آئین تشكيل خانه نخبگان علمی بسیج در پارس آباد، هدف از تشكیل خانه نخبگان را تفكر و اندیشه‌ورزی و هویت دادن به بسیجیان اندیشه‌ورز و پژوهشگر، توانمندسازی و ارتقاء سطح نخبگان علمی و متناسب با نیازهای بسیج از انقلاب اسلامی دانست.

وی، تشکیل خانه نخبگان جوان علمی بسیج را در بررسی مسائل و مشکلات شهرستان از دیدگاه جوانان موثر برشمرد و افزود: بسیج علمی و پژوهشی بدون هیچ منتی و به دور از مواضع سیاسی صرفاً در جهت حمایت از نخبگان و مخترعان و پیشرفت شهرستان گام بر می‌دارد و هر جا که کمبودی احساس کند وارد عمل می‌شود.

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد، ماموریت و حوزه‌های اصلی فعالیت خانه نخبگان را تولید دانش، شناسایی، ساماندهی پژوهشگران، اندیشه‌ورزان، ایده‌پردازان و ارتقاء توانمندسازی آنها در سپاه و بسیج عنوان كرد و گفت: خانه نخبگان علمی بسیج متشکل از اساتید دانشگاهی و جمعی از مسئولان است كه به عنوان هیئت اندیشه ورز عمل می‌کند و مسائل و مشکلات شهرستان و راهکارهای علمی و عملی به صورت سند راهبردی تدوین و در نهایت به مسئولان اجرایی ارائه می شود.

نوري گفت: یکی از اهداف مهم علمی بسیج، بسترسازی برای موفقیت جوانان است که به دور از موازی‌کاری و جناح‌های سیاسی درصدد پیشرفت و توسعه شهرستان است.

در این مراسم با شرکت 60 نفر از نخبگان  انتخابات بصورت الکترونیکی و حضوری برگزار شده که مصطفی اسوار رئیس و کوروش رستمی بعنوان نایب رئیس خانه نخبگان بسیج شهرستان پارس آباد انتخاب شدند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر