تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31215
تاریخ انتشار: د, 1398/03/20 - 22:45
رئیس کل دادگستری استان اردبیل از دستگیری چهار نفر از اعضای شورای شهر شهرستان مرزی بیله سوار به اتهام تباتی و دریافت رشوه خبر داد.

به گزارش آران مغان، ناصر عتباتی در این خصوص اظهار داشت: پیرو وصول گزارشاتی از ناحیه سربازان گمنام امام زمان (عج) مبنی بر سوء جریان مالی، تبانی و دریافت رشوه در شورای شهر شهرستان مرزی بیله سوار، به لحاظ اهمیت موضوع، دستورات ویژه خطاب به دادستان این شهرستان به منظور بررسی دقیق صادر شد.

وی افزود: با بررسی اسناد و مدارک و اقدامات متهمان، صبح امروز چهار نفر از اعضای شورای شهر بیله سوار دستگیر شدند و تفهیم اتهام صورت گرفت.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه قرار بازداشت موقت صادر شده و پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است، اعلام کرد: دستگاه قضایی در مبارزه با فساد با کسی تعارف ندارد و برخورد با مفسدین در هر جایگاهی در اولویت است.

عتباتی خاطرنشان کرد که با همکاری مجموعه‌های انتظامی وامنیتی و حضور جدی و متناسب دادستان‌ها و مقامات قضایی، این پرونده با جدیت پیگیری می‌شود.

منبع: خبرگزاری میزان

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

در شهر های ما دیگر مچ گیری و پاپوش درست کردن و زیر آبی زدن مدیران و کارکندان به یک گار عادی تبدیل شده است.

واقعا جای تاسف داره
ارسال نظر