تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31234
تاریخ انتشار: ج, 1398/03/24 - 23:37
امام جمعه موقت پارس آباد گفت: مردم به نظافت شهری اعتراض دارند و بايستي شوراي شهر و شهرداري پارس آباد به این مساله رسیدگی کنند.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام والمسلمین صالح اسدی در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به نبود شهردار پارس آباد، ضمن تاسف آور خواندن وضعیت جوی ها و پیاده روهای شهر پارس آباد اظهار داشت: مردم به وضعیت نامطلوب جوی ها و زباله های رها شده در پیاده روها اعتراض دارند و انتظار می رود شهردار و شوراهای شهر به این مسائل رسیدگی کنند.

وي در ادامه با انتقاد از وضعیت راه های منتهی به پارس آباد گفت: تصادفات رانندگی در جاده شهرستان پارس آباد که به جاده ي قتلگاه تبديل شده در ۴۵ روز اخیر جان ۱۵ نفر را گرفته است که بایستی مسئولان به وضعيت اين جاده رسيدگي كرده و اعتباری برای چهار بانده کردن جاده شهرستان پارس آباد اختصاص دهند.

اسدی در ادامه به تذکرات امام جمعه پارس آباد در خطبه های هفته پیش در خصوص کم کاری مسئولان اشاره کرد و افزود: این سخنان حجت الاسلام رشادی متاسفانه به مذاق برخی مسئولان ما خوش نیامده است که امیدواریم اینطور نباشد؛ چرا که جایگاه امام جمعه در همه شهرها مقام اول آن شهر محسوب شده و سخنان ایشان نیز صرفا از باب تذکرات به مسئولان بوده است.

امام جمعه موقت پارس آباد همچنین به دیدار مقام معظم رهبری با نخست وزیر ژاپن اشاره کرد و گفت: عزت جمهوری اسلامی ایران در آن است که رئیس جمهور آمریکا، نخست وزیر ژاپن را بعنوان واسطه‌ی مذاکره خود با ایران به حضور مقام معظم رهبری می فرستد و جواب دندان شکنی از سوی معظم له می شنود.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب در این دیدار آب پاکی را روی دست نخست وزیر ژاپن ریخت، بیان کرد: معظم له فرمودند «من ترامپ را شایسته مبادله پیام هم نمی‌دانم» چرا که صداقت در میان مقامات آمریکایی بسیار کمیاب بوده و به هیچ‌وجه تجربه تلخ مذاکره چند سال اخیر با آمریکا را تکرار نمی‌کنیم.

امام جمعه موقت پارس آباد خاطرنشان کرد: از اول انقلاب تاکنون هر رئیس جمهور آمریکا که سرکار آمده با جمهوری اسلامی ایران دشمنی و کینه ورزی داشته و کوچکترین صداقتی از آنان مشاهده نکرده ایم.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر