تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31238
تاریخ انتشار: ش, 1398/03/25 - 15:05
به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل پنج پروژه ورزشی شهرستان پارس آباد تا پایان خرداد ماه سال جاری با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش آران مغان، بهرام آقاخانی در حاشیه بازدید از پروژهای ورزشی شهرستان پارس آباد گفت: ۵ پروژه عمرانی شامل مجموعه ورزشی شهید علایی (خوابگاه ورزشکاران و 3 باب سالن تخصصی شهری) و راه اندازی مجدد سالن شهدای شهرستان پارس آباد بر اساس ماده 27 با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال تا پایان خرداد ماه با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح شده و در اختیار ورزشکاران شهرستان پارس آباد قرار می گیرند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: پروژه عظیم سالن سرپوشیده ۵ هزار نفری با متراژ 7 هزار متر به صورت مدرن با حضور وزیر ورزش وجوانان کشور در مجموعه ورزشی شهدای شهرستان پارس آباد کلنگ زنی می شود.
 
وی در ادامه از پروژه عمرانی زمین چمن مدرن استادیوم شهید کلانتری و تالار وزنه برداری بازدید کرد و گفت اجرای پژوه های عمرانی در شهرستان پارس آباد با سرعت بیشتری پیگیری می شود و پروژه عمرانی زمین چمن مدرن استادیوم شهید کلانتری نیزتابستان امسال در سفر ریاست محترم جمهور به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر