تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31244
تاریخ انتشار: س, 1398/03/28 - 11:20
فرمانده هنگ مرزی پارس آباد از کشف 750 تُن گندم احتکار شده در یکی از روستاهای مرزنشین این شهرستان توسط ماموران هنگ مرزی خبر داد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ راسخ غفارپور اظهار داشت: در پی کسب اخبار مردمی مبنی بر احتکار گندم در یکی از روستاهای مرزنشین شهرستان پارس آباد، بلافاصله ماموران هنگ مرزی پارس آباد مغان مراتب را دستور کار قرار دادند.

 

وی افزود: ماموران هنگ مرزی پارس آباد پس از حصول اطمینان از صحت و سقم موضوع با اخذ مجوز قضايی به محل شناسايی كه در یکی از روستاهای مرزی بخش مرکزی شهرستان پارس آباد قرار داشت اعزام شدند.

 

فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد ادامه داد: ماموران با حضور و بازرسی از محل گندم احتکار شده که در انبار سوله یکی از روستاهای مرزی پارس آباد قرار داشت موفق به کشف 750 تُن گندم شدند.

 

غفارپور، ارزش گندم احتکار شده در این عملیات را در ارزیابی کارشناسان بالغ بر 12 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این عملیات انبار سوله گندم با حکم مقام قضایی پلمپ شده و پرونده احتکار کنندگان برای برخورد قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

وی در پایان خاطرنشان داشت: مرزبانان جمهوری اسلامی ایران در شهرستان پارس آباد شبانه روز آماده هستند تا در کنار تأمین امنیت مرزنشینان جهت تأمین امنیت اقتصادی نیز با هرگونه اخلالگری از سوی سودجویان در نظام اقتصادی برخورد و مبارزه کنند.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر