تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31258
تاریخ انتشار: ش, 1398/04/01 - 11:41
پروژه های ورزشی پارس آباد مغان از جمله خوابگاه ورزشكاران، سالن هاي تخصصي جانبازان و معلولين، ووشو و تنيس روي ميز، این شهرستان با حضور مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار آران مغان، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان روز شنبه (يك تير) با همراهی نمايندگان استان، استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان پارس آباد، از پروژه های ورزشی پارس آباد بهره برداری کرد.

سالن تخصصي جانبازان و معلولين در فضایی به مساحت 420 مترمربع و با اعتبار 6 ميليارد ريال، سالن تخصصي ووشو در فضايي به مساحت 420 مترمربع با اعتبار 6 ميليارد ريال و سالن تخصصي تنيس روي ميز در فضايي به مساحت 420 مترمربع با اعتبار 6 ميليارد ريال كه اعتبار هر سه اين پروژه ها از محل اعتبارات ملي و ارزش افزوده تامين هزينه شده است كه با حضور وزير ورزش افتتاح شد.

ساختمان خوابگاه ورزشكاران از ديگر طرح هايي بود كه با حضور سلطاني فر به بهره برداري رسيد؛ اين ساختمان در فضایی به مساحت 550 مترمربع و با اعتبار 10 ميليارد ريال از محل اعتبارات استاني تامين هزينه شده است.

راه اندازی مجدد سالن شهدای پارس آباد با اعتبار 3 میلیارد ریال توسط سرمايه گذار بخش خصوصي، بازديد از زمین چمن طبيعي در حال تكميل استادیوم شهید کلانتری با اعتبار 18 ميليارد ريال از محل اعتبارات استاني و همچنين تالار وزنه برداری در حال ساخت با اعتبار 45 ميليارد ريال در فضايي به مساحت 1500 مترمربع از محل اعتبارات استاني از ديگر برنامه هاي وزير ورزش و جوانان در پارس آباد بود.

سلطانی فر امروز همچنین كلنگ سالن 5 هزار نفري در فضايي به مساحت 7 هزار و 650 متر مربع با اعتبار 500 ميليارد ريال را بر زمين زد؛ اين پروژه كه هم اكنون در حال ساخت مي باشد از طريق اعتبارات استاني و ملي تامين هزينه و تكميل مي شود.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر