تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31322
تاریخ انتشار: ي, 1398/04/23 - 11:27
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار گفت: همزمان با هفته حجاب و عفاف و دهه کرامت به همت فعالان کانون های مساجد بیله سوار، بانوان محجبه اتباع جمهوری آذربایجان در گمرک بیله سوار تقدیر می شوند.

به گزارش آران مغان، شهاب ملکی گفت: اجتماع بزرگ خانوادگی حجاب حافظ حریم خانواده در تپه تاریخی نرگس بیله سوار از جمله برنامه های فرهنگی با مناسبت هفته حجاب و عفاف و دهه کرامت برگزار شد.

 

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار، تصریح کرد: سخنرانی، اهدای هدیه به دختران محجبه، پخش شیرینی، نمک متبرک آستان مقدس حضرت معصومه (سلام الله علیها)، نمایشگاه حجاب و عفاف و تجدید پیمان با شهدا از جمله برنامه های جنبی این ویژه برنامه بود.

 

وی، خاطر نشان کرد: تقدیر از بانوان محجبه اتباع جمهوری آذربایجان در گمرک بیله سوار به همت فعالان کانون های مساجد بیله سوار از دیگر برنامه های هفته حجاب و عفاف و دهه کرامت است.

 

این مقام مسئول، یادآور شد: تجلیل از محجبه ها به نوعی فرهنگ سازی برای حفظ بهتر حجاب و عفاف خواهد شد و این ویژه برنامه به همت بانوان فعال کانون های مساجد شهرستان بیله سوار در مناسبت های مختلف اجرا می شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار، افزود: هجمه های دشمنان برای ترویج بی حجابی یکی از معضلات برای فروپاشی خانواده ها است و باید با ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در مقابل این توطئه ها ایستادگی کرد.

 

ملکی، تاکید کرد: مبارزه با تهاجم فرهنگی به ویژه در حوزه حجاب و عفاف از مهمترین فعالیت های فعالان کانون های مساجد با توجه به ماموریت های فرهنگی در مساجد است.

انتهای پیام/ شبستان

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر