تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31329
تاریخ انتشار: س, 1398/04/25 - 10:33
قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن شهرستان پارس آباد مغان با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار ورود قوه قضائیه به پرونده کشت و صنعت مغان شد.

به گزارش آران مغان، قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان پارس آباد مغان با ارسال نامه ای سرگشاده به آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه ضمن دعوت از این مقام عالی قضایی جهت سفر به استان زرخیز اردبیل، خواستار ورود سریع این قوه  به پرونده شرکت کشت و صنعت مغان شد.

در بخشی از این نامه به موقعیت شهرستان پارس آباد اشاره شده و آمده است: با توجه به اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت استان اردبیل در نقطه صفر مرزی واقع شده و همواره عزت مندانه در پشتیبانی از نظام و انقلاب جان فشانی کرده، است متاسفانه عده ای از منفعت طلبان  و سودجویان در پی افزایش تنش ها  و نا ملایمتی ها در بین مردم و مسئولین، با اقدامی شتاب زده و تصمیمی عجولانه سازمان خصوصی سازی کشور را  بر آن داشتند تا با خصوصی سازی شرکت عظیم کشت و صنعت و دامپروری و صنایع تبدیلی، آن هم بدون کار کارشناسی  اقدام به تسریع در فروش شرکت فوق کند.

این نامه می افزاید: اکنون شرکت کشت و صنعت مغان  که حاصل دست رنج بازوان توانمند جوانان دیروز و امروز  و همچنین عشایر غیور است دچار مشکل شده و مردم پارس اباد از این مسئله بسیار مهم رنجیده خاطر شده اند.

قرارگاه شهید احمدی روشن شهرستان پارس آباد در ادامه مطالبه گری خود از دستگاه قضا ضمن قدردانی از مقامات قضایی شهرستان و استان طی این مدت، اعلام داشت: تا به حال اقدام تاثیرگذاری برای التیام و جلب نظر و احقاق حقوق مردم منطقه نشده است.

در پایان این نامه ضمن طرح شبههات موجود در خصوص پرونده شرکت کشت و صنعت از رئیس قوه قضائیه خواسته شده تا جهت بررسی و برخورد قاطع با متخلفان  احتمالی این واگذاری دستورات لازم را صادر کند.

 

.///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر