تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31333
تاریخ انتشار: پ, 1398/04/27 - 12:35
معاون درمان وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان شهدای پارس آباد در خصوص اینکه پزشکان پارس آباد ۹ ماه است حقوق نگرفته‌اند، گفت: وزارت منبع خاصی ندارد و بیمه‌ها تامین‌کننده این منابع هستند.

به گزارش آران مغان، قاسم جان‌بابایی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) و بیمارستان جدید الاحداث شهدای پارس آباد اظهار کرد: به محض خرید و ورود دستگاه ام آر ای و سی تی اسکن به کشور و با توجه به شرایط شهرستان پارس‌آباد از جمله مرزی بودن منطقه، در اولین فرصت این تجهیزات تامین خواهد شد.

وی در خصوص اینکه دستگاه دیالیز در شهرستان پارس‌آباد نسبت به بیماران متناسب نیست، عنوان کرد: ۴ دستگاه دیالیز به دستگاه‌های موجود در شهرستان پارس آباد به سرعت اضافه خواهد شد تا کمبود دستگاه دیالیز نیز مرتفع گردد.

جان بابایی با اشاره به مشکلات دانشگاه در شهرستان پارس آباد افزود: در شهرستان پارس آباد کمبود نیروی انسانی کادر پرستاری داریم که ان‌شاءلله به‌زودی کادر پرستاری تامین خواهد شد؛ همچنین امسال متخصصین بیشتری نیز به شهرستان پارس آباد اعزام و همچنین تجهیزات لازم نیز تامین خواهد شد.

معاون درمان وزیر بهداشت گفت: بیمارستان جدیدالاحداث شهدای پارس آباد جزو بیمارستان‌هایی است که از نظر فیزیکی و رعایت استانداردها بسیار مناسب ساخته شده و لازم است تا بهره‌برداری از این بیمارستان جدید به درستی انجام شود.

وی در خصوص جایگزینی بیمارستان جدید الاحداث با بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: بحثی نیست که بیمارستان قدیمی باید از دور خارج شود اما باید به اندازه ظرفیتی که مردم به درستی بتوانند خدمت بگیرند، استفاده شود.

معاون درمان وزیر بهداشت ادامه داد: مبنای تصمیم‌گیری برای ارائه خدمات باید استقبال مردم از آن خدمات باشد، بیمارستان جدیدالاحداث شهدای پارس آباد به‌دلیل وجود تجهیزات و اتاق‌های عمل استاندارد و استریل مورد استقبال بیماران است و از این رو سعی می‌کنیم از تمام ظرفیت این بیمارستان استفاده شود.

جان بابایی در خصوص اینکه پزشکان پارس آباد ۹ ماه است حقوق نگرفته‌اند، اضافه کرد: وزارت منبع خاصی ندارد و بیمه‌ها تامین‌کننده این منابع هستند، اگر معوقات بیمه‌ها پرداخت شود، به‌زودی این مشکل رفع می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر