تازه ترین مطالب



پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31335
تاریخ انتشار: ش, 1398/04/29 - 01:41
همزمان با هفته تامین اجتماعی، بخش" ال. دی. آر" بیمارستان ارس شهرستان پارس آباد به بهره برداری رسید.

به گزارش آران مغان، همزمان با هفته تامین اجتماعی، بخش" ال. دی. آر" یا همان استاندارد سازی بلوک زایمان در بیمارستان ارس پارس آباد ، با اعتباریک میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری کامل رسید. این بیمارستان برای 146هزار نفر  تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی  بصورت رایگان خدمات ارایه می کند.
فرماندار پارس آباد در آیین افتتاح بخش ال. دی آر بیمارستان ارس گفت: این مرکز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان تکمیل و اماده شده که قطعا در جهت ترویج زایمان طبیعی در پارس آباد منشا خیر خواهد بود وبرنامه های خوبی نیز برای توسعه در سال جاری در نظر گرفته شده بطوری که برای این منظور ۳۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
علی علایی با اشاره به توریستی و مرزی بودن شهرستان پارس آباد و نیاز مبرم مردم به این مرکز افزود: در سال جاری ۳۵ میلیارد ریال اعتبار هتلینگ برای بیمارستان ارس در نظر گرفته شده است و تلاش می کنیم بخش به بخش و با آخرین دست آوردهای علمی نوسازی و بازسازی و تجهیز این بیمارستان را انجام دهیم.
برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل نیز گفت: بخش" ال. دی. آر" یا همان استاندارد سازی بلوک زایمان پارس اباد دومین مرکز درمان بستری ما در سطح استان است و همت داریم این مرکز را با استانداردها وآخرین فن آوری های بین المللی تجهیز کنیم.
انتهای پیام/خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر