تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31374
تاریخ انتشار: چ, 1398/05/09 - 10:45
نخستین کاروان راهیان نور بسیج محلات شهرستان پارس‌آباد صبح امروز با بدرقه مسئولان عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شد.

به گزارش آران مغان، فرمانده سپاه ناحیه پارس‌ آباد در آئین بدرقه کاروان راهیان نور این شهرستان اظهار داشت: نخستین کاروان راهیان نور شهرستان پارس‌آباد صبح امروز برای بازدید از مناطق عملیاتی به ظرفیت ۲۵۰ نفر از بسیجیان حوزه های محلات راهی مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شد.

سرهنگ حسن نوری افزود: این تعداد از بسیجیان شهرستان با استفاده از پنج دستگاه اتوبوس و تعدادی خودروی پشتیبان عازم شمال‌غرب کشور شدند که در مدت حضور این افراد در مناطق عملیاتی برنامه‌های مختلف فرهنگی، معنوی و ارزشی در راستای نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت برای بسیجیان محلات اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه پارس‌آباد تصریح کرد: در کنار اجرای برنامه‌های فرهنگی، برنامه‌ریزی شده تا بسیجیان محلات در مدت حضور در مناطق عملیاتی از یادمان‌های شهید بروجردی، تمرچین و پیرانشهر بازدید داشته و بارشادت‌ها رزمندگان در این مناطق آشنا شوند.

نوری گفت: در این کاروان تعدادی از رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان نیز در سمت راوی، روحانی و سرپرست حضور داشته و خاطره‌گویی از هشت سال دوران پرافتخار دفاع مقدس توسط راویان در طول بازدید انجام می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه پارس‌آباد با اشاره به اهدف اعزام بسیجیان محلات به مناطق عملیاتی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، بازخوانی وصایا و خاطرات شهدا، آشنایی با رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان کشورمان در مقابل دشمنان و بازخوانی چگونگی عملیات‌های مختلف در دوران جنگ تحمیلی از مهم‌ترین اهدافی بوده که ازطریق راهیان نور دنبال می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر