تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31402
تاریخ انتشار: پ, 1398/05/17 - 17:50
انتشار اسامی برترین های آزمون سراسری ۹۸ در ۵ گروه آزمایشی نشان می دهد که استان اردبیل امسال نیز همانند سنوات گذشته سهمی از این تورنمنت نداشته است.

به گزارش آران مغان، سازمان سنجش آموزش کشور امروز اسامی ۱۰ نفر برتر کنکوری را در گروه‌های آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی و همچنین اسامی ۳ نفر برتر هر یک از گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجه را اعلام کرد.

در تورنمنت علمی کشور، تهران و برخی استانهای کشور بیشترین جایگاه را در کسب رتبه‌های برتر به خود اختصاص دادند و اردبیل از قرار گرفتن در این جایگاه بازماند.

با این کارنامه تاسف بار باید پذیرفت که استان اردبیل همانند سنوات پیشین در این عرصه سقوط آزاد را تجربه می کند و لازم است مسئولان امر در استان برای این منظور آسیب شناسی و چاره اندیشی کنند.

در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی علیرضا سخایی راد از اهواز، محمدصادق مجیدیی یزدی از تهران، دانا افاضلی از تهران و آریا جلالی از لاهیجان، علی عباسی از شهرکرد، سید ارشان دلیلی از ساری، پارسا امینی از مشهد، فاطمه جعفری از تهران، مهران منتظر از تفت و محمدمهدی ابوترابی از تهران در رتبه های اول تا دهم قرار گرفتند.

اسامی نفرات برتر کنکور ۹۸ اعلام شد +تصاویر

در گروه آزمایشی علوم تجربی ایزدمهر احمدی نژاد تهران، محسن راستکار از تبریز، فرهنگ امیری از شیراز و رسا ظفری از تبریز، محمدرضا ارشدی صوفیانی از تبریز، گلسا مصباحی از شیراز، ریحانه فرخی ملکی از رشت، سیاوش کیانپور از اهواز، امیرحسام زارع از بیرجند و سیدمهدی زارع زاده ابرقویی از ابرکوه به عنوان نفرات اول تا دهم آزمون سراسری امسال اعلام شدند.

 اسامی نفرات برتر کنکور ۹۸ اعلام شد +تصاویر

در گروه آزمایشی علوم انسانی فاطمه شب خیز از لار، مریم اسماعیلی از تهران و امین ایمانپور از تبریز، سیده آمنه موسوی لقمان از بهار نفرات اول تا چهارم آزمون اعلام شدند و علی حاجیان از لار، فاطمه رستموندی آغمیونی از تهران، محمدعرفان هوشیاری از تهران، آتنا طاهری از تهران، محمدحسین سه دهی از تهران و ملیکا دادخواه تیرانی از اصفهان نفرات پنجم تا دهم در این گروه آزمایشی شدند.

اسامی نفرات برتر کنکور ۹۸ اعلام شد +تصاویر

در گروه آزمایشی هنر ساراسادات کریمی از تهران، صبا محمدی مفرح از تهران و پریا سینائیان از تهران، مرجان حاتمی ورزنه از تهران و پارسا رحمان مشهدی از تهران به عنوان نفرات اول تا پنجم اعلام شدند.

اسامی نفرات برتر کنکور ۹۸ اعلام شد +تصاویر

در گروه آزمایشی زبان های خارجی صالح شاملو احمدی از تهران، امیرشایان چادگانی پور از اصفهان، شهریار رجایی فیروزآبادی از شهریار ، پریناز باستانی از تهران و کسری محمدی از تهران به عنوان نفرات اول تا پنجم اعلام شد.

اسامی نفرات برتر کنکور ۹۸ اعلام شد +تصاویر

کنکور سراسری سال ۹۸ روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه امسال با رقابت یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب در سراسر کشور برگزار شد.

منبع: تابناک

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر