تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31405
تاریخ انتشار: ج, 1398/05/18 - 17:02
امام جمعه پارس آباد مغان با اشاره به نقش و رسالت خبرنگاران در جامعه بر لزوم رفع دغدغه بيمه خبرنگاري از سوي مسئولان تاكيد كرد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سید سعید رشادی در خطبه های این هفته نماز جمعه پارس آباد با تاکید بر نقش و رسالت خبرنگاران در جامعه اظهار داشت: توجه به مسائل و مشکلات خبرنگاران همواره باید در اولویت برنامه های مسئولان باشد.

وی با گرامی داشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار از تلاشهای خبرنگاران شهرستان در امر خبر رسانی و بیان مشکلات منطقه قدرداني کرد و گفت: این قشر دغدغه هایی از جمله بیمه خبرنگاری دارند که بایستی این مشکلات آنها رفع شود تا از این بابت دغدغه ای نداشته باشند.

امام جمعه پارس آباد در ادامه از راه اندازي دستگاه ام آر آی در اين شهرستان خبر داد و افزود: با پیگیری‌های فرماندار شهرستان پارس آباد دستگاه سی تی اسکن و ام ار ای که عدم وجود آن منجر به مشکلات عدیده برای مردم منطقه شده بود در آینده‌ای نزدیک در بیمارستان پارس آباد نصب خواهد شد.

رشادي در خصوص تعطیلی پروازهای فرودگاه شهرستان پارس آباد گفت: مسؤولان شرکت‌های هواپیمایی نبود مسافر را عامل تعطیلی فرودگاه اعلام کرده بودند که با پیگیری‌های فرماندار پارس آباد و با مشارکت کشت و صنعت مغان و پارس که 15 صندلی هواپیما را چارتر کردند امیدواریم در هفته‌های آتی پروازهای این فرودگاه از سر گرفته شود.

خطيب نمازجمعه پارس آباد در ادامه با اشاره به 23 مرداد روز مقاومت اسلامی بيان کرد: استکبار جهانی از جبهه مقاومت به وحشت افتاده و جبهه مقاومت اسلامی امروز عامل غرور تمام کشورهای اسلامی است و انشالله روز به روز  شاهد توسعه جبهه مقاومت اسلامی باشیم.

رشادي با تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع)، خاطر نشان کرد: تربیت شاگردان دینی،  مبارزه با جعل حدیث و دفع شبهات از جمله تلاش‌های امام محمد باقر(ع)در زمان امامت خود بود.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر