تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31407
تاریخ انتشار: ش, 1398/05/19 - 09:15
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: با تلاش نیروی انتظامی و تحقیقات انجام شده ۲ سارق حرفه‌ای در اردبیل دستگیر شد.

به گزارش آران مغان، سید عبدالله طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم از دستگیری 2 سارق حرفه‌ای در اردبیل خبر داد و اظهار داشت: با تلاش نیروی انتظامی و تحقیقات انجام شده 2 سارق حرفه‌ای داخل خودرو در اردبیل دستگیر شد.

وی با بیان اینکه این سارقان در محله نیار اردبیل دستگیر شدند، افزود: نیروهای انتظامی و کلانتری بعد از عملیات تعقیب و گریز موفق به دستگیری این سارقان در محله نیار اردبیل شده و بعداز تشکیل پرونده قضایی روانه زندان شدند.

طباطبایی با اشاره به اعترافات این سارقان تصریح کرد: بعد از اعتراف این سارقان معلوم شده که یکی از آنها اهل استان اصفهان و یکی دیگر نیز اهل تهران است که در اردبیل به زاغ‌زنی مشغول شده و اقدام به سرقت‌ از داخل خودروها می‌کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با تاکید بر برخورد قانونی با سارقان و برهم زنندگان امنیت مردم بیان کرد:  با کسانی که سعی کنند در امنیت و آرامش مردم و شهروندان اخلال ایجاد نمایند طبق قانون به شدت برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر